Today's Deals
Help Guides
Download App
Garnier
Ultimate Blends Coconut Oil & Cocoa Butter Hair Remedy Mask
340ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.35
£0.99 per 100ml
VISIT
Asda
£3.37
£0.99 per 100ml
VISIT
Ebay
£6.60
£3.00
£1.94 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Garnier prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£3.00
Highest
£3.50
£3.35
Supermarket Alternatives
Superdrug
Extracts Argan & Amla Hair Mask
£5.00
Reviews
4.7
371 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Garnier
400ml
Garnier
Ultimate Blends Coco Sleek Conditioner Coconut Oil & Cocoa Butter Smoothing Nourishing & Vegan
361
£2.29
£0.57 per 100ml
340ml
Garnier
Ultimate Blends Soothing Oat Hair Remedy Mask
194
£3.35
£0.99 per 100ml
400ml
Garnier
Ultimate Blends Hair Food Coconut Oil 3-in-1 Frizzy Hair Mask Treatment
2,789
£4.49
£1.12 per 100ml
340ml
Garnier
Ultimate Blends Honey Treasures Reconstructing Hair Remedy Mask
518
£3.34
£0.98 per 100ml
400ml
Garnier
Ultimate Blends Hair Food Banana 3-in-1 Hair Mask Treatment
2,336
£4.49
£1.12 per 100ml
400ml
Garnier
Ultimate Blends Hair Food Kiwi Mask
142
£4.49
£1.12 per 100ml
400ml
Garnier
Ultimate Blends Delicate Oat Milk Soothing Conditioner
156
£2.29
£0.57 per 100ml
400ml
Garnier
Ultimate Blends Glowing Lengths Pineapple & Amla Hair Food 3-in-1 Mask
734
£4.49
£1.12 per 100ml
350ml
Garnier
Ultimate Blends Nourishing Hair Food Banana Conditioner
2,557
£3.00
£0.86 per 100ml
390ml
Garnier
Ultimate Blends Hair Food Banana 3-in-1 Dry Vegan Hair Mask
1,167
£6.50
£1.67 per 100ml
Related Products
385ml
OGX
Coconut Miracle Oil Damage Remedy Shampoo
3,476
£4.48
£1.16 per 100ml
385ml
OGX
Extra Strength Damage Remedy Coconut Miracle Oil Conditioner
3
£4.48
£1.16 per 100ml
150ml
Palmer's
Cocoa Butter Formula Skin Therapy Oil Cocoa
9
£10.99
£7.33 per 100ml
237ml
Cantu
Shea Butter Coconut Oil Shine & Hold Mist for Natural Hair
111
£7.50
£3.16 per 100ml
250ml
Palmer's
Cocoa Butter Body Oil
6,279
£4.69
£1.88 per 100ml
OGX
Coconut Miracle Oil Extra Strength Penetrating Oil
4
£6.65
200ml
Veluenne
Cocoa Butter Body Oil
£2.00
£1.00 per 100ml
300ml
L'Oreal
Paris Elvive Dream Lengths Hair Mask for Long Damaged Hair
1,012
£3.50
£1.17 per 100ml
150ml
Wella Professionals
Ultimate Smooth Mask For Dry Dull & Frizzy Hair
313
£14.99
£9.99 per 100ml
10ml
Vitamasques
Lip Mask Hydrate & Nourish Cocoa Butter
£5.99
£59.90 per 100ml
Related Searches
Garnier
Hair Masks
Hair Treatments