Today's Deals
Help Guides
Download App
Genabelle
Pdrn Vita Toning Ampoule
30ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£16.98
£56.60 per 100ml
VISIT
Superdrug
£28.99
£96.63 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£2.00
Highest
£16.98
£16.98
Good to know
Contains PDRN and vitamin capsules
Enhances skin brightening and nourishment
Provides antioxidant benefits and hydration
Certified for brightening and wrinkle improvement
Tested for low irritation
Suitable for sensitive skin
Apply on the face and roll the vitamin capsules into the skin
Stop use if irritation occurs
Avoid using on wounds
Keep out of reach of children and avoid direct sunlight
see more
Reviews
4.0
1 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Genabelle
70ml
Genabelle
PDRN Rejuvenating Cream
2
£21.99
£31.41 per 100ml
300ml
Genabelle
PDRN Rejuvenating Toner
2
£24.99
£8.33 per 100ml
1ml
Genabelle
Melacare Spicule Toning Shot Ampoule (3pcs)
£35.00
£3,500.00 per 100ml
Related Products
Goodal
Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Serum
£21.99
Goodal
Green Tangerine Vita C Dark Spot Care Cream
£22.99
VT Cosmetics
R5 Firming Ampoule
£12.94
30ml
Vita Liberata
Beauty Blur Face Dark
3
£24.75
£82.50 per 100ml
40ml
Mediheal
Vitamin C Brightening Serum
£18.50
£46.25 per 100ml
30ml
Medicube
Exosome Shot Pore Serum 2000
4
£19.39
£64.63 per 100ml
50ml
Abib
Glutathiosome Dark Spot Serum Vita Drop
£23.99
£47.98 per 100ml
House of Hur
Moist Ampoule Blusher 02 Deep Plum
£10.79
170ml
Mediheal
Pdrn Lifting Pad (100 Pads)
£22.00
£12.94 per 100ml
Sungboon Editor
Muscat Grape Vita C Brightening Ampoule
£14.90