Today's Deals
Help Guides
Download App
George Home
Black Diamond Effect Body Kettle
1.7 Litre
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£13.00
£0.76 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how George Home prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£11.00
Usually
£18.00
£13.00
Supermarket Alternatives
Asda
White Diamond Effect Body Kettle 1.7l
£13.00
£0.76 per 100ml
Tesco
Tesco Textured Plastic Black Kettle
£16.00
Morrisons
Verona Temperature Control Graphite Kettle
£26.25
Reviews
4.7
275 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From George Home
1.7l
George Home
White Diamond Effect Body Kettle
525
£13.00
£0.76 per 100ml
George Home
Black diamond effect Toaster- 2 slice
367
£13.00
1.7l
George Home
Diamond Texture Glass Kettle GGTKB-22
80
£15.00
£0.88 per 100ml
1.7l
George Home
Black Fast Boil Kettle
16
£25.00
£1.47 per 100ml
George Home
Black Fast Boil Kettle
603
£13.00
1.7l
George Home
Black Fast Boil Kettle
93
£14.00
£0.82 per 100ml
17l
George Home
Black Diamond Texture Manual Microwave Oven
125
£44.00
£0.26 per 100ml
1.7l
George Home
Black Fast Boil Pyramid Kettle
9
£25.00
£1.47 per 100ml
1.7l
George Home
Black Retro Fast Boil Kettle
6
£15.00
£0.88 per 100ml
1.7l
George Home
Black Textured Fast Boil Kettle
11
£18.00
£1.06 per 100ml
Related Products
1.7l
KitchenAid
Kettle Matte Black
£133.95
£7.88 per 100ml
Russell Hobbs
Textures Black Plastic Kettle 21271
1,551
£19.99
2l
Dualit
Dome Kettle Black
£94.99
£4.75 per 100ml
Russell Hobbs
Colours Plus Kettle Black
67
£28.00
Haden
Iver Kettle Black
£20.00
Black Poly Diamond SoapDish each
£8.00
12ml
Max Factor
False Lash Effect XXL Mascara Black
542
£4.95
£41.25 per 100ml
Smeg
Jug Kettle Black
3
£129.00
1.5l
KitchenAid
Artisan Kettle Onyx Black
£158.16
£10.54 per 100ml
Garnier
Olia Midnight 2.0 Black Diamond Permanent Hair Dye
2,240
£7.49
Related Searches
George Home
Kettles