Today's Deals
Help Guides
Download App
GHD
Chronos Curve Limited Edition Grand Tong Dusted Pink Barrel
32mm
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£189.00
VISIT
Amazon
£189.00
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
ghd Chronos Curve Classic Tong
Cheapest
£141.00
32mm
£189.00
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From GHD
ghd
Chronos Limited Edition Hair Straightener In Dusted Pink With Love
£299.00
ghd
Chronos Max Wide Plate Limited Edition Hair Straightener In Dusted Pink
£299.00
GHD
Chronos Curve Conical Wand
£141.00
GHD
Chronos Max Limited Edition Wide Plate Hair Straightener In Jelly Mint
£247.20
GHD
Gold Limited Edition Hair Straightener In Dusted Pink
£199.00
GHD
Duet Blowdry Limited Edition Hair Dryer Brush In Dusted Pink
£379.00
Related Products
32mm
Mark Hill
Hot Pink Edition Long Tong
£24.99
TRESemme
Volume & Body Large Ceramic Curling Tong
£27.00
38mm
Babyliss
Rose Quartz Curling Hair Tong
£37.99
150ml
Bali Curls by Hank Ge
Bali Curls Curl Defining Gel Limited Edition Vanilla Crush
£10.99
£7.33 per 100ml
Silver Cloud
Silver Ion Infused Pink Heatless Hair Curler Set
£20.00
350ml
Herbal Essences
Orange Scent Volume Shampoo For Fine Hair Limited Edition Silicone Free
£6.00
£1.71 per 100ml
50ml
Merwave
Anti-Frizz Hair Perfume
£17.00
£34.00 per 100ml
Pin-Up
Pin Up Full Head
£8.99
60ml
Amika
Frizz-Me-Not Hydrating Anti-Frizz Treatment
£10.00
£16.67 per 100ml
200ml
Amika
Frizz-Me-Not Hydrating Anti-Frizz Treatment200 ml
£26.06
£13.03 per 100ml