Today's Deals
Help Guides
Download App
Ginsters
Chinese Salt & Pepper Chicken Pocket
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.00
£1.00 per 100g
VISIT
Morrisons
£1.00
£1.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.1
11 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Ginsters
Ginsters
SRIRACHA CHICKEN POCKET
6
£1.15
100g
Ginsters
BUTTER CHICKEN POCKET
26
£1.50
£1.50 per 100g
100g
Ginsters
FRANKS RED HOT BUFFALO CHICKEN POCKET
3
£1.50
£1.50 per 100g
180g
Ginsters
Chicken & Bacon Pasty
63
£1.50
£0.83 per 100g
100g
Ginsters
STEAK & MARMITE WITH CHEESE POCKET
14
£1.50
£1.50 per 100g
272g
Ginsters
Chicken & Mushroom Slices
12
£2.25
£0.83 per 100g
170g
Ginsters
Peppered Steak Slice
110
£2.24
£1.32 per 100g
170g
Ginsters
BBQ Hunters Chicken Slice
26
£2.24
£1.32 per 100g
170g
Ginsters
Garlic Chicken Slice
£2.25
£1.32 per 100g
Ginsters
Chicken & Mushroom Slice
20
£2.35
Related Products
90g
Batchelors
Super Noodles Salt & Pepper Chicken Flavour
1
£1.20
£1.33 per 100g
75g
Batchelors
Super Noodles Pot Salt & Pepper Chicken
11
£1.20
£1.60 per 100g
Schwartz
Air Fry Chinese Salt & Pepper Chicken Recipe Mix
£1.20
Morrisons
Chinese Takeaway Salt & Pepper Chips
£3.50
Morrisons The Best
Chinese Salt & Pepper Ridge Crisps
£1.25
400g
The Gym Kitchen
Salt & Pepper Chicken
13
£4.00
£1.00 per 100g
Morrisons
Salt & Pepper Chicken Skewers
£2.25
Morrisons
British Salt & Pepper Chicken Crown
28
£5.00
320g
Funky Soul
Spices Chinese Salt & Chilli Pepper Seasoning
20
£2.75
£0.86 per 100g
325g
Birds Eye
Chicken Shop Salt & Pepper Breaded Chicken Goujons
31
£4.65
£1.43 per 100g
Related Searches
Ginsters