Today's Deals
Help Guides
Download App
Glo
Spicy Chicken & Couscous Salad
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£4.85
£4.50
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Usually
£4.45
Highest
£4.85
£4.85
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Edamame Bean salad 190g
£2.75
£1.45 per 100g
Asda
Chicken Bacon & Sweetcorn Pasta Salad 300g
£1.80
£0.60 per 100g
Tesco
Chicken & Bacon Caesar Salad 265g
£3.10
£1.17 per 100g
Sainsbury's
Classic Salad Bowl 175g
£1.50
£0.86 per 100g
Morrisons
Bistro Salad
£1.40
see more
Reviews
3.8
48 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"I love fresh salads but hate when they have no flavour"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Glo
Glo
Thai-style chicken salad
1
£4.80
£2.08 per 100g
Glo
Miso Salmon salad
2
£4.80
£1.96 per 100g
Glo
Hot Smoked Salmon & Rice Salad
106
£4.85
Glo
Roasted Sweet Potato & Chickpea Salad
1
£4.85
Glo
Smoky Chicken & Rice Salad
88
£4.85
Related Products
ASDA
Spicy Chicken Pasta Salad
12
£1.80
£0.60 per 100g
Waitrose Ltd
Fruity Moroccan Couscous Salad
20
£9.00
Minerva
Tuna Salad with Couscous
£2.35
£1.47 per 100g
ASDA
Spicy Piri Piri Chicken Pasta Salad
26
£2.55
£1.11 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Summer Harissa Couscous Salad
34
£3.50
Waitrose Ltd
Waitrose Couscous & Roasted Vegetable Salad
88
£2.75
HEALTH
Spicy Mango Salad
£2.99
Tesco
Spicy Chicken Buffalo Caesar Salad Smoked Bacon Limited Edition
4
£3.10
£1.11 per 100g
Occasions by Sainsbury's|Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Moroccan Style Couscous Sharing Salad Taste the Difference
£8.00
£1.00 per 100g
Tahira
Spicy Chicken
14
£1.65
£0.49 per 100g
Related Searches
Glo
Salads
Edamames
Couscouses
Ready Meals