Today's Deals
Help Guides
Download App
Good Boy
Pawsley & Co Chewy Chicken Variety Pack Dog Treats
320g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£8.50
£2.66 per 100g
VISIT
Ebay
£11.29
£24.99
£3.53 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Good Boy prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.99
Usually
£11.29
Highest
£24.99
£8.50
Supermarket Alternatives
Tesco
Tesco Meaty Strips Chicken Dog Treats 200g
£0.45
£0.23 per 100g
Waitrose
Waitrose Meaty Strips Chicken
£1.00
Good to know
A Complementary Pet Food For Dogs.
Reviews
4.7
18 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
"These are a good variety but it says they are 100% chicken bit"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Good Boy
350g
Good Boy
Pawsley & Co Chewy Chicken Dumbbells Dog Treats
51
£8.50
£2.43 per 100g
300g
Good Boy
Assorted Meaty Strips
3
£8.50
£2.83 per 100g
70g
Good Boy
Pawsley & Co Mega Chewy Twist with Duck Dog Treats
12
£2.40
£3.43 per 100g
70g
Good Boy
Pawsley & Co Mega Chewy Twist with Chicken Dog Treats
20
£2.40
£3.43 per 100g
80g
Good Boy
Chewy Lamb Strips
16
£2.50
£3.13 per 100g
320g
Good Boy
Pawsley Duck Twists
12
£8.50
£2.66 per 100g
300g
Good Boy
Chewy Chicken & Rice Sticks Dog Treats
24
£8.50
£2.83 per 100g
100g
Good Boy
Mega Chewy Chicken with Carrot Stick Dog Treat
19
£2.40
£2.40 per 100g
30g
Good Boy
Wagtastic Crunchy Chicken Calcium Bone Dog Treat
£1.30
£4.33 per 100g
100g
Good Boy
Chewables Rawhide Free Chicken Sticks Dog Treats
6
£3.10
£0.62 per 100g
Related Products
320g
Wagtastic
Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Twists
14
£8.40
£2.63 per 100g
320g
Wagtastic
Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Variety
2
£8.40
£2.63 per 100g
350g
Wagtastic
Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Dumbbells
5
£8.40
£2.40 per 100g
50g
Wagtastic
Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Bites
10
£1.20
£2.40 per 100g
330g
Wagtastic
Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Strips
6
£8.40
£2.55 per 100g
320g
Wagtastic
Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Fillets
4
£8.40
£2.63 per 100g
350g
Wagtastic
Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Calcium Bones
4
£8.40
£2.40 per 100g
70g
Wagtastic
Good Boy Wagtastic Dog Treats Jumbo Chicken Twist
7
£2.40
£3.43 per 100g
90g
Wagtastic
Good Boy Wagtastic Dog Treats Chicken Calcium Bones
5
£2.40
£2.67 per 100g
125g
Pedigree
Tasty Minis Puppy Dog Treats Chicken Chewy Cubes
92
£1.39
£1.11 per 100g
Related Searches
Good Boy
Chicken Strips
Dog Treats
Variety Packs
Dog Chews