Today's Deals
Help Guides
Download App
Waitrose Ltd
GOOD TO GO Pineapple
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£1.75
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Waitrose Ltd prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.65
Highest
£3.50
£1.75
Supermarket Alternatives
Asda
Pineapple Slices in Fruit Juice 432g
£1.12
£0.26 per 100g
Morrisons
Pineapple Chunks In Juice 425g
£1.15
£0.27 per 100g
Tesco
Pineapple Chunks 145g
£1.50
£1.03 per 100g
Waitrose
Waitrose Pineapple
£2.50
Sainsbury's
Pineapple
£1.50
Iceland
Del Monte Quality Fresh Fruit Pineapple 200g
£1.94
£0.97 per 100g
see more
Reviews
4.3
57 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"These pineapple fingers are just enough for my granddaughter"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Waitrose Ltd
Waitrose Ltd
GOOD TO GO Mango
86
£1.75
Waitrose Ltd
GOOD TO GO Pomegranate Seeds
48
£1.75
Waitrose Ltd
GOOD TO GO Pink Lady Apple Slices
17
£1.75
Waitrose Ltd
GOOD TO GO Flapjack
23
£1.30
Waitrose Ltd
GOOD TO GO Melon Chunks
43
£1.75
Waitrose Ltd
GOOD TO GO Coconut Chunks
101
£1.60
Waitrose Ltd
GOOD TO GO Watermelon Chunks
1
£1.75
Waitrose Ltd
GOOD TO GO Gingerbread Man each
18
£1.30
Waitrose Ltd
Waitrose Good to Go Freshly Squeezed Orange Juice
76
£1.50
Waitrose Ltd
Waitrose Pineapple
85
£3.75
Related Products
BuzzBallz
Pineapple Jalapeno Ready to Go Cocktails
£4.10
Dole
Pineapple Fruit Pots Multipack
21
£1.73
£0.38 per 100g
Whitworths
Pineapple
£2.00
Sainsbury's
Pineapple
£0.60
£0.75 per 100g
Dole
Tropical Gold Premium Pineapple
16
£0.90
£0.40 per 100g
Sainsbury's
Large Pineapple
53
£1.75
Sainsbury's
Crownless Pineapple
83
£1.00
Dole
Tropical Gold Premium Pineapple Slices
28
£1.00
£0.44 per 100g
Sainsbury's
Frozen Pineapple Chunks
23
£3.60
Tesco
Frozen Pineapple Chunks
51
£3.00
£0.67 per 100g
Related Searches
Waitrose Ltd
Pineapples
Fruits
Tinned Pineapples