Today's Deals
Help Guides
Download App
Goodfella's
Triple Cheese Pizza Pockets
250g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.50
£0.50 per 100g
VISIT
Iceland
£2.88
£2.50
£0.58 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Goodfella's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.00
Usually
£2.50
£2.50
Good to know
#1 in Pizza Pockets
Mini pizza sandwich with tomato sauce, mozzarella, Edam and Emmental cheese
Microwave in 2 minutes
No artificial colours, flavours or preservatives
Suitable for vegetarians
Made with respect
Perfect for a light meal
see more
Reviews
4.2
56 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
"I think at full price they're a little expensive"
"Very quick to cook and very tasty"
"They are very bland not much flavour"
"These taste very nice even when microwaved"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Goodfella's
250g
Goodfella's
Pepperoni & Cheese Pizza Pockets
46
£2.28
£0.91 per 100g
411g
Goodfella's
Deep Pan Baked Pepperoni Pizza
18
£2.50
£0.61 per 100g
421g
Goodfella's
Deep Pan Baked Deliciously Cheesy Cheese Pizza
50
£2.50
£0.59 per 100g
570g
Goodfella's
New York Style Sweet & Smoky BBQ Chicken
£4.75
£0.83 per 100g
534g
Goodfella's
New York Style Ultimate Four Cheese Pizza
88
£4.75
£0.89 per 100g
334g
Goodfella's
Goodfellas Stonebaked Thin Margherita Three Cheese Pizza
254
£3.00
£0.90 per 100g
317g
Goodfella's
Gluten Free Pepperoni Pizza
38
£4.00
£1.26 per 100g
328g
Goodfella's
Gluten Free Margherita Pizza
47
£4.00
£1.22 per 100g
532g
Goodfella's
Classic Crust Fully Loaded Pepperoni Pizza
15
£4.75
£0.89 per 100g
332g
Goodfella's
Stonebaked Thin Pepperoni Pizza
263
£3.00
£0.90 per 100g
Related Products
125g, 250g
2
Chicago Town
Triple Cheese & Tomato Pizza Subs
433
£1.90
£0.76 per 100g
270g
Iceland
2 Pizza Subs Cheese & Tomato
66
£1.15
£0.43 per 100g
60g
Tiger by ASDA
Tiger Pockets with Chicken & Cheese
126
£0.50
£0.83 per 100g
200g
Sainsbury's
Treats Snack Pockets with Cheese
39
£1.70
£0.85 per 100g
365g
Tesco
Triple Pepperoni Pizza
£4.00
£1.10 per 100g
65g
Sainsbury's
Cat Treat Snack Pockets with Cheese
64
£0.55
£0.85 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Packed Pockets Chicken and Cheese
185
£1.00
305g
Chicago Town
Tiger Crust Cheese Medley Pizza
567
£3.50
£1.15 per 100g
180g
Pizza Express
Cheddar Mozzarella Pizza Cheese
1
£2.75
£1.53 per 100g
Tesco
Cheese Triple Sandwich
69
£3.40
Related Searches
Goodfella's
Ready Meals