Today's Deals
Help Guides
Download App
Goodfella's
Classic Crust Fully Loaded Pepperoni Pizza
532g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£4.75
£0.89 per 100g
£3 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Goodfella's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.75
Usually
£4.75
£4.75
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Stuffed Crust Pepperoni Delight Pizza 616g
£5.75
£0.93 per 100g
Waitrose
No.1 British Free Range Chicken Thighs per kg
£4.32
Iceland
Stuffed Crust Double Pepperoni Pizza
£3.00
Tesco
Hearty Food Thin Pepperoni Pizza 314g
£1.10
£0.35 per 100g
Asda
Just Essentials Pepperoni Pizza 314g
£1.10
£0.35 per 100g
Morrisons
Thin Crust Pepperoni Pizza
£1.10
see more
Good to know
Baked on Italian stone for a crispy base
Signature tomato sauces
Pizzas are frozen to lock in taste
Takeaway Pepperoni Pizza
Italian American style pizza
Made with Respect
Loaded with tasty toppings
Responsibly sourced and prepared food
Sustainable tomorrow
see more
Reviews
3.1
15 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"I love Pizza and goodfellas never disappoint with their products! Cooks really well"
"Love this product! It's packaged well "
"I love the fact that the crust isn't too soft or too crispy"
"I would definitely recommend this product to pizza lovers"
see more
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Goodfella's
411g
Goodfella's
Deep Pan Baked Pepperoni Pizza
18
£2.50
£0.61 per 100g
332g
Goodfella's
Stonebaked Thin Pepperoni Pizza
263
£3.00
£0.90 per 100g
532g
Goodfella's
New York Style Fully Loaded Pepperoni Pizza
61
£4.75
£0.89 per 100g
317g
Goodfella's
Gluten Free Pepperoni Pizza
38
£4.00
£1.26 per 100g
534g
Goodfella's
New York Style Ultimate Four Cheese Pizza
88
£4.75
£0.89 per 100g
250g
Goodfella's
Pepperoni & Cheese Pizza Pockets
46
£2.28
£0.91 per 100g
571g
Goodfella's
New York Style Hot & Spicy Meat Feast
2
£4.75
£0.83 per 100g
Goodfella's
Stonebaked Thin Inspired Italian Hot Pizza
27
£3.00
Related Products
CARLOS
Stuffed Crust Loaded Pepperoni Pizza With Cheese & Pepperoni
£2.49
640g
Chicago Town
Takeaway Cheesy Stuffed Crust Pepperoni Large Pizza
493
£3.25
£0.51 per 100g
567g
Sainsbury's
Takeaway Fully Loaded Meat Feast Pizza
53
£3.50
£0.62 per 100g
CARLOS
Takeaway Classic Crust Pepperoni Pizza
£2.69
250g
Pizza Express
Classic American Pizza
155
£5.34
£2.14 per 100g
645g
Chicago Town
Takeaway Large Stuffed Pepperoni Pizza Tomato Stuffed Crust Sauce
736
£3.00
£0.47 per 100g
Tesco
Takeaway Loaded Lasagne Classic Crust Pizza
13
£3.50
Takeout Club by ASDA
Stuffed Crust Loaded Pepperoni
3
£5.00
320g
Chicago Town
Tiger Crust Double Pepperoni Pizza
590
£3.50
£1.09 per 100g
570g
The Pizza Deal
Morrisons The Pizza Deal Stuffed Crust Fully Loaded Cheese Feast
8
£5.00
£0.88 per 100g
Related Searches
Goodfella's
Pizzas
Frozen Pizzas
Ready Meals
Meals