Today's Deals
Help Guides
Download App
Gordon's
Special Dry London Gin & Slimline Tonic Ready to Drink Can
250ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.30
£0.92 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Gordon's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.35
Highest
£2.30
£2.30
Good to know
Bestselling London Dry Gin with diet tonic in a 250ml can
Only 83 calories per can
Made for summer enjoyment
Juniper berries, coriander, angelica, and liquorice blended for a classic G&T taste
Best served chilled with ice and lime
Range includes award-winning spirits
Perfect gift for gin lovers wanting fewer calories
see more
Reviews
4.3
4 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Gordon's
250ml
Gordon's
London Dry Gin & Diet Tonic Gordons & Slimline Tonic Special Dry London Gin & Slimline Tonic Ready to Drink Can
102
£2.12
£0.85 per 100ml
Gordon's
Special Dry London Gin & Diet Tonic Can
3
£10.00
250ml
Gordon's
London Dry Gin & Tonic Ready To Drink 5% Vol Cans
31
£6.00
£0.40 per 100ml
250ml
Gordon's
London Dry Gin & Schweppes Tonic Can
148
£2.17
£0.07 per 100ml
250ml
Gordon's
Premium Pink Distilled Gin & Tonic
72
£2.12
£0.85 per 100ml
Gordon's
Pink Gin & Tonic Premix Can
6
£10.00
250ml
Gordon's
Premium Pink Gin & Tonic Ready To Drink 5% Vol Cans
47
£6.00
£0.40 per 100ml
35cl
Gordon's
Special London Dry Gin
36
£9.75
£2.79 per 100ml
250ml
Gordon's
& Diet Tonic
41
£7.00
£0.47 per 100ml
70cl
Gordon's
London Dry Gin
133
£15.97
£2.28 per 100ml
Related Products
Tanqueray
London Dry Gin &
7
£2.70
237ml
Engine
Gin Tonic
34
£3.50
£1.48 per 100ml
25cl
Bombay Sapphire
& Light Tonic
179
£2.70
£1.08 per 100ml
250ml
Bombay Sapphire
Gin & Tonic Premix Cocktail
333
£2.70
£1.08 per 100ml
250ml
Tanqueray
Flor de Sevilla Orange Gin & Tonic Ready to Drink Can
58
£2.37
£0.95 per 100ml
150ml
Schweppes
Slimline Tonic Water Mini Cans
104
£4.50
£0.25 per 100ml
Bombay Sapphire
Gin Sunset
11
£25.00
250ml
Whitley Neill
Rhubarb Gin & Ginger Ale
£2.00
£0.80 per 100ml
70cl
Tanqueray
London Dry Gin
156
£17.00
£2.43 per 100ml
1l
JJ Whitley
JJ London Dry Gin 37.5%
13
£18.50
£1.85 per 100ml
Related Searches
Gordon's