Today's Deals
Help Guides
Download App
Gourmet
Gold Succulent Delights With Salmon
85g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£0.66
£0.78 per 100g
VISIT
Morrisons
£0.70
£0.82 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£0.75
£0.88 per 100g
VISIT
Tesco
£0.75
£0.88 per 100g
4 FOR 3
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Gourmet prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.65
Usually
£0.70
Highest
£0.75
£0.66
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Smooth Pate with Salmon 1+ Years Adult Cat Food 100g
£0.39
£0.39 per 100g
Morrisons
Adult Cat Premium Luxury Food Beef
£0.55
Waitrose
Waitrose White Tuna In Gravy
£1.15
Good to know
Food for cats
For adult cats
Reviews
4.9
121 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Gourmet
85g
Gourmet
Gold Succulent Delights Chicken With Chicken
141
£0.70
£0.82 per 100g
57g
Gourmet
Revelations Salmon in Gravy Wet Cat Food
639
£2.00
£0.88 per 100g
85g
Gourmet
Purina ONE Senior 7+ Salmon & Ocean Fish Wet Cat Food
74
£3.45
£0.51 per 100g
85g
Gourmet
Natures Creations Cat Food with Ocean Fish
371
£0.97
£1.14 per 100g
85g
Gourmet
Gold Savoury Cake Tuna Wet Cat Food
49
£0.66
£0.78 per 100g
85g
Gourmet
Gold Tinned Cat Food Savoury Cake with Chicken
258
£0.66
£0.78 per 100g
50g
Gourmet
Mon Petit Intense Cat Food Pouches Fish Ocean Variety
270
£1.78
£0.59 per 100g
85g
Gourmet
Cat Food with Chicken
331
£0.97
£1.14 per 100g
57g
Gourmet
Revelations Tuna Mousse Cat Food with Cascading Gravy
548
£2.00
£0.88 per 100g
85g
Gourmet
Gold Ocean Fish Pate Tinned Cat Food
287
£0.66
£0.78 per 100g
Related Products
85g
Sheba
Sauce Collection Wet Cat Food
46
£4.95
£0.49 per 100g
40g
Ciao
Dashi Delights Wet Cat Food Flakes Chicken Variety
£13.87
£2.89 per 100g
85g
Sheba
Classics Wet Cat Food Tray Salmon in Terrine
2
£0.76
£0.89 per 100g
85g
Sheba
Select Slices Cat Food Pouches
207
£4.95
£0.49 per 100g
85g
Iams
Delights Adult 1+ Cat Land Collection Wet Cat Food Pouches
3
£3.24
£0.48 per 100g
40g
Ciao
Dashi Delights Wet Cat Food Delicate Flakes Tuna Variety
£14.99
£3.12 per 100g
85g
Sheba
Fine Flakes Cat Food Pouches Succulent Jelly Selection
185
£5.96
£0.58 per 100g
70g
Encore
Natural Wet Cat Food Tuna Fillet with Salmon in Broth Tin
11
£1.20
£0.11 per 100g
85g
Whiskas
1+ Duo Ocean Delights Wet Cat Food Pouches in Jelly Adult
4
£4.25
£0.42 per 100g
85g
Sheba
Fine Flakes Cat Food Tray Salmon
68
£0.75
£0.88 per 100g
Related Searches
Gourmet
Cat Foods
Pates