Today's Deals
Help Guides
Download App
Grace
Halal Chicken Hot Dog Sausages
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.13
£0.53 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Grace prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.13
Usually
£1.85
Highest
£2.13
£2.13
Supermarket Alternatives
Tesco
British Chicken Sausages 400g
£2.65
£0.11 per 100g
Good to know
#19 in Chicken Sausages
#34 in Hot Dogs
Ready to eat
Halal
Approved by Grace kitchens
Reviews
2.0
6 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Grace
200g
Grace
Halal Chicken Vienna Sausages
3
£1.83
£0.92 per 100g
340g
Grace
100% Halal Corned Beef
1
£4.20
£1.24 per 100g
85ml
Grace
Hot Pepper Sauce
10
£1.10
£1.29 per 100ml
Grace
Mackerel in Hot Tomato & Chilli Sauce
1
£2.25
60g
Grace
Chicken Flavour Noodle Soup Mix
11
£0.74
£1.23 per 100g
85g
Grace
Sweet Ripe Plantain Chips Unsalted
18
£1.08
£1.27 per 100g
Grace
Fish Tea Soup Mix
1
£0.75
50g
Grace
Coconut Milk Powder
16
£0.93
£1.86 per 100g
60g
Grace
Instant Cornmeal Porridge
5
£1.60
£2.67 per 100g
206g
Grace
Macaroni & Cheese
19
£2.00
£0.97 per 100g
Related Products
400g
Najma
Smoked Mini Halal Chicken Sausages
25
£2.80
£0.70 per 100g
400g
Najma
Halal Chicken Smoked Sausages
12
£2.95
£0.74 per 100g
350g
Isla Delice
Halal Hot Dog
1
£2.00
£0.57 per 100g
500g
Tahira
Chicken & Turkey Hot Dog
1
£2.80
£0.56 per 100g
Webbox
8 Hot Dog Sausages
2
£4.30
400g
Isla Delice
Halal Chick'n Hut Hot & Spicy Chicken Chunks
1
£4.50
£1.13 per 100g
400g
Isla Delice
Halal Chick'n Hut Hot & Spicy Chicken Strips
6
£4.50
£1.13 per 100g
500g
The Deli Dog
Chicken Sausages Dog Treats
£12.49
£2.50 per 100g
75g
Good Boy
Chicken Sausages
£2.40
£3.20 per 100g
400g
Kingsfood
Hot Dog Sausages
41
£0.70
£0.02 per 100g
Related Searches
Grace
Sausages
Hot Dogs
Chicken Sausages