Today's Deals
Help Guides
Download App
Clare's
Irish Oatmeal Biscuits
135g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.20
£1.63 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Usually
£2.20
Highest
£13.99
£2.20
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Oatmeal & Raisin Cookies
£1.50
£0.30 each
Tesco
Fruity Flapjack Cookies 200g
£2.75
£1.38 per 100g
Asda
Oatie Crumbles 300g
£0.70
£0.23 per 100g
Morrisons
The Best All Butter Fruit & Oat Cookies 200g
£2.25
£1.13 per 100g
Waitrose
Essential Bourbon Creams Biscuits
£0.95
see more
Good to know
Oatmeal
Biscuits
Irish
Reviews
4.3
3 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
100g
Simple
Oatmeal
£1.19
£0.60 per 100g
70cl
Paddy Triple
Paddy Irish Whiskey 40% Irish Whiskey
8
£18.00
£2.57 per 100ml
200g
Cetraben
Natural Oatmeal Cream
£9.99
£5.00 per 100g
70cl
Tullamore
Dew Irish Whiskey
464
£22.50
£3.21 per 100ml
500g
Kerrygold
Pure Irish Salted Butter
15
£5.40
£1.08 per 100g
750g
Mornflake
Mighty Oats Stoneground Medium Oatmeal
11
£2.50
£0.33 per 100g
35cl
Jameson
Triple Distilled Blended Irish Whiskey
103
£13.00
£3.71 per 100ml
Slane
Triple Casked Irish Whiskey
7
£19.12
227g
Clonakilty
8 Traditional Irish Pork Sausages
26
£1.66
£0.09 per 100g
392g
Sainsbury's
Irish Stew
21
£2.40
£0.61 per 100g
Related Searches
Biscuits
Cookies
Biscuit Tins