Today's Deals
Help Guides
Download App
Graze
Lively Lemon Snack Bars
50g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.00
£2.00 per 100g
VISIT
Waitrose
£1.25
£2.50 per 100g
VISIT
Tesco
£1.30
£2.60 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Graze prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.20
Highest
£15.00
£1.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Granola Flapjack Slices 240g
£1.95
£0.81 per 100g
Asda
The Bakery 5 Oaty Flapjacks 135g
£1.62
£1.20 per 100g
Sainsbury's
Flapjack Cake Slices
£1.35
£0.34 each
Good to know
Contains 50% less sugar than average cereal bar
High in manganese
Contains yoghurt drizzle and fibre boost
No artificial colours, flavours or preservatives
Suitable for vegetarians
see more
Reviews
4.7
962 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Graze
30g
Graze
Fibre Oat Boosts Cherry Bakewell
542
£1.75
£1.46 per 100g
30g
Graze
Protein Oat Boosts Lemon Blueberry Snack
658
£1.75
£1.46 per 100g
50g
Graze
Cocoa Vanilla Protein
316
£1.00
£2.00 per 100g
30g
Graze
Protein Oat Boosts Peanut Butter Flapjacks
6
£2.12
£1.77 per 100g
30g
Graze
Sticky Toffee Oat Boosts Vegan Snack Bars 4x30g
225
£2.75
£2.29 per 100g
30g
Graze
Cocoa Vanilla Protein Bites 4 Oat Squares
701
£1.75
£1.46 per 100g
30g
Graze
Honey & Oat Bar
164
£1.75
£1.46 per 100g
45g
Graze
Pecan & Milk Chocolate Brownie
2
£2.25
£1.67 per 100g
45g
Graze
Hazelnut & Dark Chocolate Oat Brownies
1
£3.25
£2.41 per 100g
45g
Graze
Pistachio & White Chocolate Oat Blondies
5
£2.25
£1.67 per 100g
Related Products
Fibre One
Snack Bars Lemon Drizzle Squares Snack Bars
26
£2.25
23g
Goodies
Lemon & Lime Oat Bars
11
£2.00
£1.45 per 100g
40g
Bio & Me
Bio&Me Protein Oat Bar Blueberry
16
£2.50
£2.08 per 100g
50g
Deliciously Ella
Lemon & Poppy Seed Oat Bars
30
£2.80
£1.87 per 100g
20g
Organix
Oat & Raisin Mini Flapjack Bites
22
£3.00
£3.75 per 100g
50g
Trek
Original Oat Protein
7
£3.60
£2.40 per 100g
23g
Organix
Blackcurrant Organic Soft Oat Snack Bars Multipack
38
£3.00
£2.17 per 100g
Go Ahead
Fibre Jacks Apple & Strawberry Multipack Snack Bars
106
£1.98
Go Ahead
Apple Fruit & Oat Bakes Snack Bars Multipack
148
£2.00
25g
Go Ahead
Fruit & Oat Bakes Strawberry 6 packs
13
£1.25
£0.83 per 100g
Related Searches
Graze
Cereal Bars
Flapjacks
Oat Bars
Snack Bars