Today's Deals
Help Guides
Download App
Gummi King
Fries
80g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.85
£2.31 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Gummi King
88g
Gummi King
Jumbo Burger
£2.00
£2.27 per 100g
90g
GUMMI KING
PIZZA
£1.80
£2.00 per 100g
Related Products
500g
Birds Eye
Potato Waffles Fries
£2.00
£0.40 per 100g
SNACKRITE
Fries
£1.55
£0.13 each
750g
Strong Roots
Crispy Skinny Fries
£3.75
£0.50 per 100g
350g
Itsu
vegetable tempura fries
£3.25
£0.93 per 100g
550g
Leon
Waffle Fries
£2.28
£0.41 per 100g
800g
McCain
Gluten Free Crispy Skin On Fries
£3.70
£0.46 per 100g
Morrisons
French Fries
£2.00
1.5kg
Tesco
French Fries
£1.88
£0.13 per 100g
900g
Sainsbury's
French Fries
£1.12
£0.12 per 100g
750g
McCain
Southern Fries
£3.50
£0.47 per 100g