Today's Deals
Help Guides
Download App
Guylian
33 x The Original Seashells Chocolates with Hazelnut Praline Filling
375g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£11.00
£2.93 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Guylian prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£9.50
Usually
£13.95
£11.00
Good to know
Melting softness of hazelnut pralin
Wrapped in premium marbled Belgian chocolate
Improved Praline Recipe
Made with 100% Roasted Hazelnuts
100% Natural Ingredients
No Palm Oil
No Soy
No Alcohol
Suitable for Vegetarians
Kosher
see more
Reviews
5.0
5 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Guylian
65g
Guylian
The Original Seashells Boxed Chocolates with Hazelnut Praline Filling
14
£1.59
£0.41 per 100g
500g
Guylian
Belgian Chocolates The Original Seashells
14
£12.00
£2.40 per 100g
250g
Guylian
Belgian Chocolate Sea Shells
20
£7.47
£0.14 per 100g
305g
Guylian
27 x Belgian Classics Assortment Chocolates
£12.00
£3.93 per 100g
Related Products
350g
ASDA
Hazelnut Praline Spread
24
£2.00
£0.57 per 100g
40g
Bounce
Dipped Hazelnut Praline Protein Ball
13
£1.75
£4.38 per 100g
170g
McVitie's
Hazelnut Wafer Rolls
3
£2.00
£1.18 per 100g
100g
Galaxy
Free From Praline Chocolate
22
£3.00
£3.00 per 100g
250ml
Skinny Barista
Zero Sugar Hazelnut Syrup
£1.99
£0.80 per 100ml
Nutini
Chocolino Wafer Bars with Hazelnut & Cocoa Flavour Filling
2
£1.00
135g
Rhythm 108
Rhythm108 Swiss Vegan Hazelnut Praline Biscuit Share Bag
12
£2.98
£2.21 per 100g
100g
Kinder
Schoko Bons Milk & Hazelnut Chocolates Bag
£2.50
£2.50 per 100g
90g
Ferrero Rocher
Milk Chocolate & Hazelnut Sharing Bar
34
£2.00
£2.22 per 100g
400g
Nurishment
the Original Hazelnut Swirl Flavour Fusion Milk Drink
4
£1.26
£0.32 per 100g
Related Searches
Guylian