Today's Deals
Help Guides
Download App
Haakaa
Petal Soft Silicone Milk Collector Set & Tube Cleaning Brush
30ml
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£23.99
£39.98 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Haakaa
40ml
Haakaa
Ladybug Silicone Breast Milk Collector
£17.99
£44.98 per 100ml
4ml
6
Haakaa
Silicone Colostrum Collector Set
£23.99
£99.96 per 100ml
Haakaa
Silicone Cleaning Brush Kit Grey
£22.59
Haakaa
Gen 1 Silicone Breast Pump & Cap Set Grey
£22.99
Haakaa
Gen 1 Silicone Breast Pump & Cap Set -Lavender
£22.99
100ml
Haakaa
Gen 2 Silicone Breast Pump Suction Base & Cap set Grey
£24.99
£24.99 per 100ml
100ml
Haakaa
Gen 2 Silicone Breast Pump Suction Base & Cap set Lavender
£24.99
£24.99 per 100ml
Related Products
Munchkin
Silicone Breast Milk Collector
£7.20
3
The Midwife Mumma
Silicone Colostrum Collector
£19.50
£6.50 each
2
Elvie
Catch Breast Milk Collection Cups
£19.99
£10.00 each
250ml
Herbal Essences
Rose Scent Petal Soft Shampoo
£2.49
£1.00 per 100ml
Medela
Silicone Breastmilk Collector
£12.79
Habitat
Soft Grip Silicone Pastry Brush
£4.75
Elvie
Curve Silicone Breast Pump
£18.99
350ml
Herbal Essences
Rose Scent Petal Soft Shampoo to Nourish Dry Hair Silicone Free
£5.98
£1.71 per 100ml
Eylure
Petal Silicone Nipple Covers
£7.50
200ml
Estrid
Petal Soft Body Exfoliant200 ml
£6.36
£3.18 per 100ml