Today's Deals
Help Guides
Download App
Haribo
Balla Stixx Strawberry Flavour Sweets Share Bag
140g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£1.00
£0.71 per 100g
VISIT
Poundland
£1.00
£0.71 per 100g
VISIT
Asda
£1.27
£0.91 per 100g
VISIT
Tesco
£1.30
£0.93 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Haribo prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£1.25
£1.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Strawberry Pencils Sweets 70g
£0.70
£1.00 per 100g
Waitrose
Waitrose Fizzy Strawberry Flavour Lances
£0.70
Tesco
Mini Gems Sweets 200g
£1.35
£0.68 per 100g
Asda
Dairy Fudge
£1.20
Good to know
Free from
Artificial Colours
No artificial colours
No artificial colours added
Reviews
5.0
1 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Haribo
140g
Haribo
Balla Bites Strawberry
£1.00
£0.71 per 100g
140g
Haribo
Balla Bites Chewy Sweets Sharing Bag
£1.25
£0.89 per 100g
450g
Haribo
& MAOAM Sour Duo Pack
£5.00
£1.11 per 100g
Haribo
Fruitilicious Sweets Pocket
1
£0.60
175g
Haribo
Soda Twist Zing
17
£1.24
£0.71 per 100g
320g
Haribo
Fruitilicious Sugar Reduced Sweets Multipacks
1
£3.00
£0.94 per 100g
352g
Haribo
Share the Happy Sweets 22 Treatsize Mini Bags
1
£2.00
£0.57 per 100g
150g
Haribo
Funtasia Sweets Sharing Bag
20
£1.25
£0.83 per 100g
150g
Haribo
Zingfest Sweets Sharing Bag
20
£1.25
£0.83 per 100g
Haribo
Fruitilious
£1.75
Related Products
140g
Maoam
Joystixx Chewy Sweets Multipack Bag
25
£1.00
£0.71 per 100g
140g
Maoam
Haribo Maoam Stripes Chewy Sweets Sharing Bag 140g
21
£1.00
£0.71 per 100g
140g
Maoam
Pinballs Chewy Sweets Sharing Bag
32
£1.00
£0.71 per 100g
120g
Sour Patch Kids
Strawberry
30
£1.50
£1.25 per 100g
350g
Maoam
Limited Edition Broom Stixx Sour
£3.00
£0.86 per 100g
450g
Glen Keith
Haribo & Maoam Duo Jelly & Chewy Sweets
4
£5.00
£1.11 per 100g
143g
Rowntree's
Vegan Fruit Pastilles Strawberry & Blackcurrant Sweets Sharing Pouch
1,752
£1.00
£0.70 per 100g
50g
Hi-Chew
Strawberry
17
£1.25
£2.50 per 100g
136g
Skittles
Flavour Flip
£0.99
£0.73 per 100g
300g
Maoam
MaoMixx Share Bag Sweets
2
£2.60
£0.87 per 100g
Related Searches
Haribo
Sweets
Snacks
Candies
Strawberry Laces