Today's Deals
Help Guides
Download App
Haribo
Mega-Roulette Jelly Fruit Sweets Multipack
List
List
Share
Report
Where To Buy
Poundland
£1.00
VISIT
Asda
£1.25
VISIT
Iceland
£1.25
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Haribo prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£2.50
Highest
£4.90
£1.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Jelly Teeth & Lips 70g
£0.75
£1.07 per 100g
Tesco
Fruit Jellies Sweets 200g
£1.20
£0.60 per 100g
Reviews
4.7
36 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Haribo
Haribo
Mega Roulette Jelly Fruit Sweets Fun Size Pack
£0.70
£1.56 per 100g
Haribo
Nostalgix Sugar Coated Fruit & Cola Flavour Jelly Sweets
4
£1.25
Haribo
Tangfastics Multipack (11Pack)
£1.00
Haribo
Starmix Sweets Tube
67
£1.25
£1.04 per 100g
Haribo
Alienauts Sweets Share Bag
2
£1.25
£0.83 per 100g
Haribo
Nostalgix
13
£1.00
£0.57 per 100g
Haribo
Supermix Bag
18
£1.25
Haribo
Jelly Babies Sweets Bag
23
£1.25
Haribo
Tangfastics Bag
26
£1.25
Haribo
Starmix 11 Mini Bags Sweets Multipack
21
£1.00
Related Products
Halloween
Creepy Jelly Sweets (6Pack)
£1.00
Maoam
Joystixx Chewy Sweets Multipack Bag
25
£1.00
£0.71 per 100g
Rowntree's
Vegan Fruit Pastilles Multipack Sweets
64
£1.80
£1.10 per 100g
Pimlico
Vegetarian Fizzy Fruit Flavoured Jelly Sweets
15
£2.00
£0.44 per 100g
The Natural Confectionery Co.
Jelly Snakes Sweets Bag Bag
3
£1.00
£0.91 per 100g
Skittles
Vegan Fruit Flavoured Chewy Sweets Funsize Multipack
3
£2.75
£0.85 per 100g
Pimlico| Pimlico Confectioners
Pimlico Confectioners Fruit Jellies
£1.50
£0.75 per 100g
Maoam
Pinballs Chewy Sweets Sharing Bag
32
£1.00
£0.71 per 100g
Maynards Bassetts
Jelly Babies Sweets Sharing Bag
61
£2.50
£0.71 per 100g
Maoam
Haribo Maoam Stripes Chewy Sweets Sharing Bag 140g
21
£1.00
£0.71 per 100g
Related Searches
Haribo
Sweets
Candies
Gummies
Jelly Sweets