Today's Deals
Help Guides
Download App
Harpic
Powerplus Citrus
750ml
10
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£1.59
£0.02 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Harpic prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.77
Usually
£1.75
£1.59
Good to know
Removes toughest stains
Kills germs
better than bleach
750ml
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Harpic
750ml
10
Harpic
Power Plus Max Citrus Fresh Toilet Cleaner Gel
£1.78
£0.02 per 100ml
750ml
Harpic
Active Fresh Citrus Toilet Cleaner Gel Zest
£1.30
£0.17 per 100ml
Harpic
White & Shine Bleach Citrus Toilet Cleaner Gel
£1.50
135g
6
Harpic
Power Plus Original Deep Clean Tabs
£2.69
£0.33 per 100g
135g
6
Harpic
Power Plus Deep Clean Tabs Mountain Pine
£3.00
£0.37 per 100g
Harpic
Active Fresh Pink Blossom Toilet Rim Block Single
£1.74
2
Harpic
Fresh Power 6 Block Blue Water Twin
£2.00
£1.00 each
35g
Harpic
Blue Power 6 Rim Block
£1.29
£3.69 per 100g
750ml
Harpic
Active Fresh Pink Blossom
£1.30
£0.17 per 100ml
750ml
Harpic
Limescale Remover Toilet Cleaner
£1.49
£0.20 per 100ml
Related Products
1.5l
Oasis
Citrus Punch Juice Drink
£1.90
£0.13 per 100ml
450ml
Radox
Citrus Glow
£1.49
£0.33 per 100ml
500ml
Oasis
Citrus Punch Juice Drink Bottle
£1.50
£0.30 per 100ml
Ciroc
Summer Citrus & Lemonade
£2.80
750ml
Mr Muscle
Platinum Antibacterial Citrus Kitchen Spray
£2.50
£0.33 per 100ml
250ml
4
Fix8
Kombucha Sicilian Citrus Live Sparkling Soda
£4.00
£0.40 per 100ml
Go Cook
Citrus Squeezer
£4.00
Weleda
Citrus Deodorant
£8.06
3
Domestos
Rimblock Citrus
£2.89
£0.96 each
Glisten Cosmetics
Citrus Eyeliner
£7.00
Related Searches
Harpic