Today's Deals
Help Guides
Download App
WW
Weight Watchers Heinz Chicken Soup
295g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.20
£0.41 per 100g
VISIT
Morrisons
£1.40
£0.47 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how WW prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.20
Usually
£1.40
Highest
£1.50
£1.20
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Cream Of Chicken Soup 400g
£0.59
£0.15 per 100g
Asda
Aromatic Chicken Noodle Soup 400g
£0.75
£0.19 per 100g
Tesco
Cream Of Chicken & Mushroom Soup 400g
£0.59
£0.15 per 100g
Waitrose
Waitrose Carrot & Coriander Soup
£1.25
Morrisons
Minestrone Soup
£0.65
see more
Good to know
Nutritional
Low Fat
Free from
Artificial Colours and Artificial Preservatives
Tasty chicken soup seasoned with sage
Popular lunch time choice
Discover more at www.weightwatchers.co.uk
Reviews
4.8
4 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
"Very floury and like the other soups in this range the sugar content is high"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From WW
295g
WW
Weight Watchers Heinz Carrot & Lentil Soup
9
£1.20
£0.41 per 100g
Related Products
295g
Weight Watchers
Heinz Tomato Soup Can
20
£1.20
£0.41 per 100g
400g
Heinz
Classic Cream of Chicken Soup
169
£1.59
£0.40 per 100g
400g
Heinz
Classic Chicken Noodle Soup
114
£1.59
£0.40 per 100g
66g
Gefen
Instant Noodle Soup Chicken
5
£1.65
£2.50 per 100g
400g
Heinz
Cream of Tomato Soup
366
£3.67
£0.23 per 100g
400g
Heinz
Classic Cream of Chicken & Mushroom Soup
92
£1.59
£0.40 per 100g
400g
Osem
Chicken Flavour Soup & Seasoning Mix & Osem Chicken Style Consomme Soup Mix
25
£2.80
£0.70 per 100g
400g
Cully & Sully
Hearty Chicken & Vegetable Soup
197
£2.25
£0.56 per 100g
400g
Yorkshire Provender
Chicken Stew Soup
£3.99
£1.00 per 100g
300g
Heinz
Cream of Tomato Soup
393
£1.30
£0.43 per 100g
Related Searches
WW
Soups
Chicken Soups
Broths