Today's Deals
Help Guides
Download App
Herbal Essences
Hydrate Intensive Hair Mask Coconut Scent
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£7.00
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Superdrug
Hair Wrap Mask Coconut
£3.00
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Herbal Essences
Herbal Essences
coconut scent hydrate Conditioner to Deeply Nourish Very Dry Hair
£3.15
£1.26 per 100ml
Herbal Essences
Fiji Lightweight Hydration Conditioner With Coconut Extract250 ml
£3.15
£1.26 per 100ml
Herbal Essences
REPAIR INTENSIVE MASK ARGAN OIL
£3.75
£1.25 per 100ml
Herbal Essences
coconut scent hydrate Shampoo to Deeply Nourish Very Dry Hair
£3.15
£0.90 per 100ml
Herbal Essences
Chamomile Core Hair Conditioner
£3.15
£1.26 per 100ml
Herbal Essences
Petal Soft Rose Hair Mask
£7.00
£2.33 per 100ml
Herbal Essences
Clarify & Shine Lime Scent Conditioner250 ml
£5.99
£2.40 per 100ml
Herbal Essences
Argan Oil Repair Conditioner
£3.00
£1.20 per 100ml
Herbal Essences
Argan Oil Conditioner
£3.97
£1.13 per 100ml
Herbal Essences
Orange Scent Volume Conditioner250 Ml For Fine Hair Silicone Free
£3.15
£1.26 per 100ml
Related Products
John Frieda
Go Blonder Intensive Repair Mask250 ml
£9.99
£4.00 per 100ml
7th Heaven
Coconut Protein Hair Mask
£1.00
£4.00 per 100ml
Superdrug
Hair Wrap Mask Coconut
£3.00
Shea Moisture
Intensive Hydration Hair Mask Manuka Honey & Mafura Oil Masque
£9.32
£2.63 per 100ml
Palmer's
Coconut Hydrate Body Oil
£7.68
Garnier
Ultimate Blends Hair Food Coconut Oil 3-in-1 Frizzy Hair Mask Treatment
£4.49
£1.12 per 100ml
Hairburst
Long & Healthy Hair Mask
£22.99
£10.45 per 100ml
NUXE
Hair Prodigieux Intense Repair Mask200 ml
£30.10
£15.05 per 100ml
Patchology
Hydrate Sheet Mask
£10.00
£5.00 each
Lee Stafford
Coco Loco Coconut Shine Mask
£7.99
£4.00 per 100ml
Related Searches
Herbal Essences
Hair Masks
Hair Treatments