Today's Deals
Help Guides
Download App
Herbapol
Purple Plum Spread
290g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.28
£0.79 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Herbapol
54g
Herbapol
Raspberry Fruit Tea Garden
£1.90
£3.52 per 100g
Related Products
Didicar
Plum Purple Wiggle Ride On Car
£55.99
100ml
Valentino
Born In Roma Purple Donna Chypre Fruity Plum & Osmanthus Eau De Parfum Br >
£127.59
£127.59 per 100ml
145g
Dairylea
Spread Regular
£1.50
£1.03 per 100g
240g
Puck
Cheese Spread
£1.95
£0.81 per 100g
500g
Clover
Original Spread
£1.70
£0.34 per 100g
1kg
Clover
Original Spread
£3.25
£0.33 per 100g
Rhythm 108
Creamy Pistachio Spread
£6.50
400g
Cadbury
Smooth Chocolate Spread
£3.00
£0.75 per 100g
350g
Nutella
Hazelnut Chocolate Spread
£2.99
£0.85 per 100g
450g
Just Like Butter
Spread
£1.00
£0.22 per 100g