Today's Deals
Help Guides
Download App
HESTON
AT HOME CANDIED CLEMENTINE CHRISTMAS PUDDING
800g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£12.00
£1.50 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
Ottolenghi
Chocolate and Clementine Christmas Pudding
£20.00
400g
Sainsbury's
Christmas Pudding
£4.00
£1.00 per 100g
100g
Sainsbury's
Christmas Pudding
£1.10
£1.10 per 100g
400g
Sainsbury's
Christmas Pudding
£3.25
£0.81 per 100g
800g
Tesco Finest
Christmas Pudding
£9.00
£1.13 per 100g
100g
Tesco Finest
Christmas Pudding
£1.50
£1.50 per 100g
800g
Tesco
Christmas Pudding
£5.75
£0.72 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Christmas Pudding
£4.49
SPECIALLY SELECTED
Christmas Pudding
£1.29
Pets at Home
Christmas Small Animal Bed
£10.00