Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Takeaway Chicken Tikka Masala
375g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.50
£0.67 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Iceland prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Usually
£2.75
Highest
£2.50
£2.50
Supermarket Alternatives
Tesco
Chicken Tikka Masala Pilau Rice 400g
£2.00
£0.50 per 100g
Sainsbury's
Chicken Tikka Masala & Pilau Rice Ready Meal For 1 400g
£2.10
£0.53 per 100g
Iceland
Chicken Tikka Masala
£4.00
Asda
Meal For One Chicken Tikka Masala with Pilau Rice
£3.57
Morrisons
Chicken Tikka Masala With Rice
£2.00
Waitrose
PlantLiving: Tikka Masala with Vegetables & Cashews for 1
£4.30
see more
Good to know
Diced chicken breast
Marinated
Cooked
Spicy
Creamy
Tikka masala sauce
see more
Reviews
3.0
103 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Love this! Better than I expected"
"The taste is lovely and suits us"
"Very taste and well worth money always have these in our order"
"This is a very poor replacement of the original"
see more
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
375g
Iceland
Takeaway Extra Hot Chicken Tikka Masala
80
£2.50
£0.67 per 100g
Iceland
Takeaway Masala Chips
£2.50
375g
Iceland
Takeaway Chicken Vindaloo
91
£2.50
£0.67 per 100g
Iceland
Takeaway Chicken Balti
57
£2.50
375g
Iceland
Takeaway Chicken Jalfrezi
60
£2.50
£0.67 per 100g
375g
Iceland
Takeaway Chicken Korma
68
£2.50
£0.67 per 100g
Iceland
Takeaway Chicken Bhuna
69
£2.50
375g
Iceland
Takeaway Chicken Madras
41
£2.50
£0.67 per 100g
Iceland
Takeaway Chicken & Mushroom
£2.50
375g
Iceland
Takeaway Chicken Pasanda
£2.50
£0.67 per 100g
Related Products
INSPIRED CUISINE
Takeaway Chicken Tikka Masala
£1.79
Morrisons
Takeaway Banquet For Two- Chicken Korma & Chicken Tikka Masala
£9.00
Morrisons
Takeaway Banquet For Two- Chicken Jalfrezi & Chicken Tikka Masala
£9.00
Morrisons
Takeaway Banquet For Two- Chicken Madras & Chicken Tikka Masala
£9.00
Iceland Luxury
Chicken Tikka Masala
92
£4.00
392g
Tesco
Chicken Tikka Masala
55
£2.00
£0.51 per 100g
400g
The Gym Kitchen
Chicken Tikka Masala
43
£2.50
£0.63 per 100g
Mumtaz
Chicken Tikka Masala
£5.00
Bom Bahia by ASDA
Chicken Tikka Masala
63
£5.50
BILASH
Chicken Tikka Masala
£3.49
Related Searches
Iceland
Ready Meals
Tikka Masalas
Chicken Curries
Chicken Dinners