Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Fully Loaded Hunters Chicken
120g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.50
£2.08 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
120g
Iceland
Fully Loaded Ploughman's Mix
£2.50
£2.08 per 100g
Iceland
Stonebaked Flatbread Cheesy Bacon Loaded
£2.25
100g
Iceland
Yoplait KPOP Chocolate Dairy Dessert Pots
£1.50
£0.38 per 100g
180g
Iceland
Yoplait KPOP Strawberry Yogurt Drink
£2.50
£0.35 per 100g
1kg
Iceland
Chicken Wings
£4.25
£0.43 per 100g
1kg
Iceland
Chicken Drumsticks
£4.25
£0.43 per 100g
Iceland
Chicken Bites
£1.00
Iceland
Noodle Coated Chicken Chunks Chicken & Mushroom Flavou
£2.00
1.2kg
Iceland
Chicken Wings
£4.00
£0.33 per 100g
1.7kg
Iceland
Chicken Drumsticks
£4.00
£0.24 per 100g
Related Products
640g
The Pizza Deal
Fully Loaded Smokin' BBQ Chicken Stuffed Crust
£5.00
£0.78 per 100g
325g
Tesco
Fully Loaded Chicken Edamame with Katsu Curry Dressing
£4.75
£1.46 per 100g
SNACKRITE
Fully Loaded Jalapeno Peanuts
£1.49
Tesco
Fully Loaded Katsu Chicken Pickled Pink Onions & Spinach Wrap
£4.50
Tesco
Fully Loaded Battered Chicken BBQ & Jalapeno Cheese Sauce Wrap
£4.50
Tesco
Fully Loaded Tandoori Chicken Onion Bhaji & Mango Chutney Sandwich
£4.50
SNACKRITE
Fully Loaded Buffalo Wing Peanuts
£1.49
SNACKRITE
Fully Loaded Salt & Vinegar Peanuts
£1.49
155g
The Northern Dough Co.
Cheesy Garlic Fully Loaded Doughballs
£3.50
£2.26 per 100g
320g
Tesco
Fully Loaded Chicken Egg & Almond with Green Goddess Style Dressing
£4.75
£1.48 per 100g
Related Searches
Iceland