Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Raw Scallops
180g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£6.33
£3.52 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
400g
Iceland
Raw Seafood Medley
£5.18
£1.30 per 100g
260g
Iceland
Peeled Raw King Prawns
£5.18
£1.99 per 100g
240g
Iceland
Large Raw and Peeled King Prawns
£6.33
£2.64 per 100g
454g
Iceland
4 100% Beef Quarter Pounders
£5.18
£1.14 per 100g
450g
Iceland
Pineapple
£3.45
£0.77 per 100g
220g
Iceland
2 Garlic & Coriander Naan Breads
£1.38
£0.63 per 100g
Iceland
Pure Ice Premium Ice Cubes
£1.00
300g
Iceland
Raspberries
£3.45
£1.15 per 100g
600g
Iceland
Ridiculously Crispy Sweet Potato Fries
£3.16
£0.53 per 100g
Iceland
Syrup Sponge Pudding
£1.00
Related Products
150g
Tesco
Raw Scallops
£5.00
£3.33 per 100g
240g
ASDA
Patagonian Scallops Raw
£7.18
£2.99 per 100g
Morrisons
Raw Patagonian Scallops
£4.25
Morrisons
Raw Patagonian Scallops
£4.95
200g
Sainsbury's
Raw Patagonian Scallops MSC
£6.00
£3.00 per 100g
120g
Tesco Finest
Raw Extra Large Scallops
£7.25
£6.04 per 100g
Russells
Battered Scallops
£6.75
The Mussel Shack
MSC Patagonian Scallops
£4.31
200g
Sound Seafood
British King Scallops
£10.00
£5.00 per 100g
200g
Tesco
Tempura Battered Scallops
£4.25
£2.13 per 100g
Related Searches
Iceland