Today's Deals
Help Guides
Download App
Iceland
Takeaway Keema Rice
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.88
£0.96 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Iceland
Iceland
Takeaway Onion Bhajis
£2.50
Iceland
Takeaway Masala Chips
£2.50
Iceland
Takeaway Paneer Makhani
£2.50
200g
Iceland
Takeaway Punjabi Samosas
£2.88
£1.44 per 100g
Iceland
Takeaway 24 Vegetable Selection
£2.50
300g
Iceland
Takeaway Sweet & Sour Sauce
£2.88
£0.96 per 100g
230g
Iceland
Takeaway Battered Lemon Chicken
£2.88
£1.25 per 100g
Iceland
Takeaway Fried Style Noodles
£2.50
200g
Iceland
Takeaway 8 Prawn Toast
£2.88
£1.44 per 100g
270g
Iceland
Takeaway 12 Chinese Starter Selection
£2.88
£1.07 per 100g
Related Products
250g
Myprotein
Keema Rice with Chicken Mince Peppers & Peas
£3.45
£1.38 per 100g
450g
Kirsty's
Takeaway Chicken Katsu Curry with Rice
£4.25
£0.94 per 100g
450g
Kirsty's
Gluten Free Takeaway Sweet & Sour Chicken with Chinese Inspired Rice
£4.25
£0.94 per 100g
107g
Nissin
Kanzen Meal Nutritionally Complete Instant Keema Curry Rice Pot
£3.50
£3.27 per 100g
50g
Shan
Keema
£1.08
£2.16 per 100g
Morrisons
Takeaway Indian Pilau Rice
£2.00
450g
Ben's Original
Bens Original Takeaway Chinese Fried Rice Microwave Rice
£1.95
£0.43 per 100g
710g
Halal Eat
Mutton Mince (Keema)
£7.00
£0.99 per 100g
450g
Ben's Original
Bens Original Takeaway Indian Style Pilau Microwave Rice
£1.95
£0.43 per 100g
400g
Royal
Halal Chilli Chicken & Egg Fried Rice
£3.25
£0.81 per 100g
Related Searches
Iceland