Today's Deals
Help Guides
Download App
Innocent
Like Strawberry Cupcakes Creamy Smoothie
750ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.00
£0.53 per 100ml
£2.50 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£4.50
£0.60 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.2
18 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Innocent
750ml
Innocent
Blueberry Muffin-ish Creamy Smoothie
20
£4.00
£0.53 per 100ml
750ml
Innocent
A Bit Like Lemon Pie Creamy Smoothie
20
£4.00
£0.53 per 100ml
Related Products
750ml
Tesco
Strawberry Sensation Smoothie
38
£1.95
£0.26 per 100ml
180ml
Happy Monkey
Strawberry & Banana Smoothie 4x180
23
£1.84
£0.26 per 100ml
750ml
Naked
Protein Mixed Berry Smoothie
2
£2.50
£0.33 per 100ml
750ml
ASDA
Strawberry & Banana Fruit Smoothie
78
£1.80
£0.24 per 100ml
Morrisons
Strawberry & Banana Smoothie
5
£1.95
Waitrose Ltd
Waitrose Strawberry & Banana Smoothie Large
49
£2.00
750ml
ASDA
Protect Strawberry Guarana Cherry Flax Seeds & Blackcurrant Super Smoothie
31
£1.80
£0.24 per 100ml
1l
Don Simon
Mango Passionfruit Smoothie
5
£2.00
£0.20 per 100ml
750ml
Naked
Rainbow Machine Smoothie
146
£3.76
£0.50 per 100ml
750ml
Naked
Fire Machine Super Smoothie
107
£3.76
£0.50 per 100ml
Related Searches
Innocent