Today's Deals
Help Guides
Download App
Irn-Bru
Sugar Free Soft Drink
2 Litre
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.04
£0.10 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£2.20
£0.11 per 100ml
£1.70 NECTAR
VISIT
Poundland
£3.00
£0.15 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Irn-Bru prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.85
Usually
£2.04
Highest
£2.07
£2.04
Sizes
Irn-Bru Sugar Free
£1.60
IRN-BRU Sugar Free
Cheapest
£1.00
IRN-BRU Sugar Free Soft Drink
£3.90
6 x 330ml
£3.00
£0.15 per 100ml
2l
£2.04
£0.10 per 100ml
8 x 330ml
£3.00
£0.11 per 100ml
24 x 330ml
£7.50
£0.09 per 100ml
Supermarket Alternatives
Asda
Diet Iron Brew 2l
£0.82
£0.04 per 100ml
Tesco
Fizzio Zero 2l
£0.75
£0.04 per 100ml
Morrisons
No Added Sugar Diet Dandelion & Burdock 2l
£0.95
£0.05 per 100ml
Sainsbury's
Diet Cream Soda No Added Sugar 330ml
£2.30
£0.12 per 100ml
Waitrose
Waitrose Ginger Beer No Added Sugar
£2.15
see more
Good to know
Low calorie soft drink
Flavoured
Sweeteners
Secret recipe of 32 flavours
Bold taste
Sugar free
Original and best
see more
Reviews
4.8
18 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
"This is the reason that Scotland is the only market where a Cola is not the best selling soft drink"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Irn-Bru
2l
Irn-Bru
Xtra Sugar Free Soft Drink Bottle
20
£2.04
£0.10 per 100ml
500ml
Irn-Bru
Barr Irn-Bru Soft Drink
34
£1.29
£0.26 per 100ml
2l
Irn-Bru
Soft Drink
47
£2.04
£0.10 per 100ml
330ml
Irn-Bru
Xtra Sugar Free Soft Drink
8
£3.00
£0.11 per 100ml
330ml
Irn-Bru
Soft Drink
5
£3.00
£0.11 per 100ml
330ml
Irn-Bru
Regular Soft Drink Cans
35
£3.00
£0.15 per 100ml
330ml
Irn-Bru
Irn Bru Soft Drink Can
£0.95
£0.29 per 100ml
330ml
Irn-Bru
Soft Drink
1
£3.00
£0.08 per 100ml
2l
Irn-Bru
Ice Cream
5
£2.10
£0.11 per 100ml
Irn-Bru
Barr Irn Bru Bottle
11
£2.10
Related Products
Coca-Cola
Diet Coke Soft Drink Bottle
40
£1.65
2l
Tango
Apple Sugar Free Soft Drink Bottle
30
£1.50
£0.08 per 100ml
1ltr
Barrs
Irn Bru Xtra
£2.20
£0.22 per 100ml
2l
Tango
Sugar Free Orange
3
£1.98
£0.10 per 100ml
500ml
Tango
Cherry
20
£1.84
£0.37 per 100ml
2l
Diet Coke
Bottle
418
£2.08
£0.10 per 100ml
2l
Tango
Zero'D Cherry Sugar Free
15
£1.50
£0.08 per 100ml
330ml
Pepsi
Diet Soft Drink
£1.10
£0.33 per 100ml
500ml
Fanta
Zero Sugar Orange Soft Drink Bottle
£2.10
£0.42 per 100ml
500ml
Coca-Cola
Zero Sugar
190
£1.00
£0.20 per 100ml
Related Searches
Fizzy Drinks
Sodas
Drinks
Soft Drinks