Today's Deals
Help Guides
Download App
Italpizza
La Numero Uno Margherita
410g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.35
£0.82 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Stonebaked Margherita Pizza 265g
£3.85
£1.45 per 100g
Asda
Large Stonebaked Margherita Pizza 503g
£4.11
£0.82 per 100g
Morrisons
Stonebaked Cheese & Tomato Pizza
£3.00
Tesco
Hearty Food Thin Cheese & Tomato Pizza 314g
£1.10
£0.35 per 100g
Iceland
Thin Crust Cheese & Ham
£1.00
Waitrose
Waitrose Stonebaked Ham & Pineapple Pizza
£5.50
see more
Good to know
Hand-stretched pizza
Cooked in real wood fired oven
Size and shape may vary
Eco-Pack 100% Green.Energy
Italpizza
see more
Reviews
4.3
67 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Italpizza
440g
Italpizza
La Numero Uno Prosciutto E Funghi
£3.35
£0.76 per 100g
425g
Italpizza
La Numero Uno Grillfest Meat Lovers Pizza
£3.35
£0.79 per 100g
Italpizza
Wood Fired Margherita Pizza
£5.00
370g
Italpizza
Wood Fired Spicy Salame Pizza
£5.00
£1.35 per 100g
470g
Italpizza
Wood Fired Carnivore Pizza
£5.00
£1.06 per 100g
410g
Italpizza
Wood Fired 5 Formaggi Pizza
£5.00
£1.22 per 100g
Related Products
414g
Dr. Oetker
Suprema La Margherita Cheese Sourdough Pizza
45
£3.75
£0.91 per 100g
Mattel
UNO Liars
£9.00
UNO
Liars
£12.00
75cl
Antigal
Uno Malbec
13
£12.00
£1.60 per 100ml
75cl
Antigal
Uno Chardonnay
7
£12.00
£1.60 per 100ml
Mattel Games|UNO
Mattel Games UNO Teams
£9.00
245g
Pizza Express
Classic Margherita Pizza
287
£3.00
£1.22 per 100g
Mattel
UNO Flip Card Game
8
£6.98
UNO
UNO Card Game (Age 7 Years+)
3
£8.39
Designer Fragrances
Room Spray Numero 40 Carnival Dream
£2.00
Related Searches
Pizzas
Frozen Pizzas