Today's Deals
Help Guides
Download App
Jacob's
Biscuits For Cheese 8 Variety Assortment
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£3.00
£1.00 per 100g
VISIT
Asda
£3.43
£1.14 per 100g
VISIT
Morrisons
£4.00
£1.33 per 100g
VISIT
Tesco
£4.00
£1.33 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£4.00
£1.33 per 100g
VISIT
Waitrose
£4.25
£1.42 per 100g
VISIT
see 2 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Jacob's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.25
Usually
£9.95
£3.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Biscuits For Cheese 500g
£3.95
£0.79 per 100g
Sainsbury's
Cream Cracker 300g
£0.49
£0.16 per 100g
Asda
Classic Cream Crackers 300g
£0.49
£0.16 per 100g
Waitrose
Essential Cream Crackers
£0.60
Morrisons
Chocolate Biscuit Selection
£5.75
see more
Good to know
#1 in Biscuits For Cheese
#1 in Cheese Boards
#3 in Cream Crackers
Jacob's has gathered selection of crackers to pair with cheeses
Cream crackers, Table cracker, Cornish Wafers®, Cheddars®, Water biscuits, Digestives biscuits, Salt & cracked black pepper bakes, Sesame Carltons
Suitable for Vegetarians
Oil palm products certified from RSPO segregated sources and produced to stringent environmental and social criteria.
Reviews
4.7
603 reviews from 6 shops
5
4
3
2
1
"These were much better than other assortments we have tried"
"These crackers are okay but contains palm oil"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Jacob's
450g
Jacob's
The Festive Selection
143
£3.00
£0.67 per 100g
900g
Jacob's
The Selection 8 Cracker Varieties
46
£6.00
£0.67 per 100g
200g
Jacob's
Savoury Favourites Crackers
50
£1.75
£0.88 per 100g
150g
Jacob's
Baked Cheddars Red Leicester Biscuits Flavour
203
£1.45
£0.97 per 100g
145g
Jacob's
TUC Sandwich Cream Cheese & Chive
121
£1.35
£0.93 per 100g
Jacob's
Mini Cheddars Nacho Cheese Flavour Limited Edition
£2.00
150g
Jacob's
Cheeselets Cheese & Onion Baked Snacks
84
£1.50
£1.00 per 100g
24.5g
Jacob's
Mini Cheddars Cheeselets Cheese & Onion Baked Snacks
66
£1.25
£0.85 per 100g
150g, 300g
Jacob's
Baked Cheddars Cheese Biscuits Twin Pack
64
£2.16
£0.72 per 100g
125g
Jacob's
Bites Red Leicester Crackers
338
£1.25
£1.00 per 100g
Related Products
200g
Carr's
Crackers Selection Box
106
£3.50
£1.75 per 100g
250g
Tesco Finest
Cracker Selection for Cheese
77
£4.20
£1.68 per 100g
300g
Tesco Finest
Cracker Selection For Cheese
30
£4.40
£1.47 per 100g
150g
Carr's
Cheese Melts
322
£2.00
£1.33 per 100g
270g
Peter's Yard
Sourdough Crackers Selection
29
£5.00
£1.85 per 100g
500g
Sainsbury's
Biscuits for Cheese Selection
£3.95
£0.79 per 100g
140g
Ritz
Cheese Flavoured Crackers Box
137
£1.24
£0.89 per 100g
400g
Carr's
Seasonal Biscuit Selection
439
£4.50
£1.13 per 100g
150g
Ritz
Original Crackers Box
126
£1.00
£0.67 per 100g
200g
Sainsbury's
Cheese Selection Biscuits
£2.50
£1.25 per 100g
Related Searches
Jacob's
Biscuits
Crackers
Biscuit Selections
Cheese Biscuits