Today's Deals
Help Guides
Download App
James & Ella
Freeze Dried Free Run Chicken Dog Treats
40g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.75
£9.38 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free-run chicken used
100% natural
Gluten and grain free
Ideal training rewards
Healthy rewards for well-behaved dogs
Made by experts
Human-grade ingredients used
Gently freeze-dried process used
No junk, fillers, or nasties included
see more
Reviews
4.8
4 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From James & Ella
40g
James & Ella
Freeze Dried Grass Fed Beef Dog Treats
1
£3.75
£9.38 per 100g
500g
James & Ella
Freeze Dried Raw Free Run Chicken Dog Food
1
£27.00
£5.40 per 100g
1.5kg
James & Ella
Kibble + Raw Free Run Chicken Dog Food
4
£18.00
£1.20 per 100g
James & Ella
James & Ella Freeze Dried Game Dog Treats
4
£2.25
50g
James & Ella
Freeze Dried Raw Grass Fed Beef Topper for Dogs
1
£4.50
£9.00 per 100g
1.5kg
James & Ella
Kibble + Raw Grass Fed Beef Dog Food
7
£18.00
£1.20 per 100g
50g
James & Ella
Freeze Dried Raw Topper Country Game Venison & Wild Boar for Dogs
£4.50
£9.00 per 100g
Related Products
15g
Rosewood
Freeze Dried Treats Chicken
5
£1.00
£6.67 per 100g
10g
Encore
Chicken Breast Treats
22
£1.50
£15.00 per 100g
1.4g
Bonkers
Purrpops Chicken
89
£1.35
each
HiLife
Cat Freeze Dried Salmon Treats
£3.75
170g
Thrive
Freeze Dried Cat Treats Chicken
12
£25.99
£15.29 per 100g
625g
Natures Menu
Raw Freeze Dried Complete And Balanced Adult Dog Food Chicken
£19.59
£3.13 per 100g
500g
Wainwright's
Complete Freeze Dried Raw Adult Dog Food Chicken
£18.99
£3.80 per 100g
1kg
Wainwright's
Complete Freeze Dried Raw Adult Dog Food Chicken
£36.99
£3.70 per 100g
500g
Wainwright's
Complete Puppy Freeze Dried Raw Dog Food Chicken
£18.99
£3.80 per 100g
200g
Boost
Air Dried Chicken Necks Dog Treats
£6.00
£3.00 per 100g