Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Chimichurri Beef Steaks
320g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£6.00
£1.88 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
370g
Sainsbury's
Just Cook Beef Steaks with Peppercorn
£6.50
£1.76 per 100g
300g
Sainsbury's
Beef Ranch Steaks with Garlic Butter Taste the Difference
£6.75
£2.25 per 100g
300g
Sainsbury's
Just Cook 21 Day Matured Beef Steaks with Bearnaise Butter
£5.75
£1.92 per 100g
350g
Sainsbury's
Just Cook Chimichurri Chicken breast sizzlers
£4.75
£1.36 per 100g
300g
Sainsbury's
Just Cook 21 Day Matured Beef Steaks with Black Garlic Butter
£5.75
£1.92 per 100g
Sainsbury's
Just Cook 21 Day Matured Beef Steaks with Smoky Chipotle Melts
£5.75
300g
Sainsbury's
Ready to Cook British Beef Steaks with Red Wine & Caramelised Shallot Butter
£5.75
£0.96 per 100g
520g
Sainsbury's
Cod Steaks
£7.75
£1.49 per 100g
450g
Sainsbury's
Unsmoked Gammon Steaks
£4.75
£0.53 per 100g
450g
Sainsbury's
Smoked Gammon Steaks
£4.75
£0.53 per 100g
Related Products
ASHFIELDS
30 Day Matured Rump Steaks with a Chimichurri Melt
£5.99
£3.00 each
340g
Shazans
Beef Steaks
£4.98
£1.46 per 100g
340g
ASDA
Medallion Beef Steaks
£4.97
£1.46 per 100g
Morrisons
Beef Frying Steaks
£16.00
300g
Co-op British
Beef 2 Ranch Steaks
£5.75
£1.92 per 100g
ASDA
Thin Cut Beef Steaks
£4.56
Iceland
8 Beef Sizzle Steaks
£8.05
Iceland
4 Beef Rump Steaks
£15.00
Iceland
2 Beef Rump Steaks
£6.00
340g
Birds Eye
4 Beef Grill Steaks
£5.75
£1.69 per 100g
Related Searches
Sainsbury's