Today's Deals
Help Guides
Download App
John West
Stir & Serve Tuna in a Mexican Sauce
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£3.00
£1.00 per 100g
VISIT
Waitrose
£3.30
£1.10 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.80
£1.27 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
3.7
3 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From John West
300g
John West
MSC Stir & Serve in Mild Curry Sauce Tuna
£3.00
£1.00 per 100g
300g
John West
Stir & Serve Tuna in Tomato & Basil
£3.00
£1.00 per 100g
300g
John West
MSC Stir & Serve in Soy Ginger & Honey Sauce Tuna
£3.00
£1.00 per 100g
125g
John West
Tuna Chunks in Sunflower Oil MSC (102g drained)
1
£1.00
£0.80 per 100g
125g
John West
Tuna Chunks in Spring Water MSC (102g drained)
5
£1.38
£1.10 per 100g
125g
John West
Tuna Chunks in Brine MSC (102g drained)
£1.00
£0.80 per 100g
100g
John West
No Drain Tuna Chunks with a Little Brine MSC
174
£3.70
£1.23 per 100g
60g
John West
No Drain Tuna Steak in Brine
18
£2.50
£1.39 per 100g
100g
John West
No Drain Tuna Chunks with a Little Spring Water MSC
232
£3.70
£1.23 per 100g
100g
John West
No Drain Tuna Chunks with a Little Sunflower Oil MSC
208
£3.70
£1.23 per 100g
Related Products
160g
Rio Mare
Tuna Salad Mexican Style
12
£1.70
£1.06 per 100g
160g
Rio Mare
Tuna In Olive Oil
67
£2.48
£1.55 per 100g
80g
Rio Mare
Tuna in Olive Oil MSC
33
£3.95
£1.65 per 100g
180g
Rio Mare
Tuna in Olive Oil
17
£3.00
£1.67 per 100g
160g
Rio Mare
Tuna Salad With Cous Cous
8
£1.70
£1.06 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Diced Msc Yellowfin Tuna
118
£6.25
110g
ASDA
Tuna Steak in a Litte Brine
3
£1.52
£1.38 per 100g
110g, 330g
ASDA
Tuna Steak in a Little Brine
30
£3.15
£0.95 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose 2 MSC Albacore Tuna Steaks
193
£6.50
180g
Century
Tuna Flakes in Hot & Spicy Sauce
£2.00
£1.11 per 100g
Related Searches
John West