Today's Deals
Help Guides
Download App
John West
Sundried Tomato Tuna Infusions
80g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
John West
Infusions No Drain Tuna Basil
80g
VIEW
John West
Infusions Tuna Lemon & Thyme
80g
VIEW
John West
Infusions Tuna Chilli & Garlic
80g
VIEW
John West
Infusions No Drain Tuna with Tangy
80g
VIEW
Today's Price
See how John West prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.80
Highest
£2.30
£0.00
Supermarket Alternatives
Asda
Lemon & Thyme Tuna with Extra Virgin Olive Oil 80g
£1.00
£1.25 per 100g
Waitrose
Essential MSC Tuna Chunks in Spring Water
£1.50
Sainsbury's
Tuna Drained & Ready Oil 120g
£1.75
£1.46 per 100g
Tesco
Tuna Chunks In Sunflower Oil 145g
£0.65
£0.45 per 100g
Good to know
Carefully selected premium ingredients
Extra virgin olive oil
Succulent tuna
No Drain
Free from Artificial Colours and Flavours
see more
Reviews
3.2
5 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
John West
Tunas
Fish
Seafoods
Tinned Fish