Today's Deals
Help Guides
Download App
Jungle Formula
Extra Strong Insect Repellent
60ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£4.99
£8.32 per 100ml
VISIT
Ebay
£7.79
£12.98 per 100ml
VISIT
Amazon
£9.19
£8.95
£15.32 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£4.99
Usually
£13.20
Highest
£15.97
£4.99
Supermarket Alternatives
Tesco
Max Strength Insect Protect Spray
£5.00
Boots
Repel Maximum DEET & PMD Pump Spray 100ml
£8.65
£8.65 per 100ml
Reviews
5.0
1 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Jungle Formula
90ml
Jungle Formula
Max Pump Insect Repellent
27
£10.00
£11.11 per 100ml
90ml
Jungle Formula
Extra Strong Aerosol
£4.99
£5.54 per 100ml
Jungle Formula
Dry Protect Pump Spray Insect Repellent
6
£9.99
100ml
Jungle Formula
Family Protect
£8.80
£8.80 per 100ml
125ml
Jungle Formula
Maximum Aerosol Insect Repellent
29
£7.49
£5.99 per 100ml
50ml
Jungle Formula
Max Insect Repellent Roll-On
36
£6.50
£13.00 per 100ml
125ml
Jungle Formula
Maximum Protection Any Destination Aerosol Insect Repellent & Compeed 5 Medium Blister Plasters Bundle
£12.65
£10.12 per 100ml
125ml
Jungle Formula
Aero Dry Protect Insect Repellent 125ml
7
£6.48
£5.18 per 100ml
Jungle Formula
Maximum Any Destination Insect Repellent Minis Bundle
£25.75
35ml
Jungle Formula
Mosquito Repellent Refill
1
£3.99
£11.40 per 100ml
Related Products
100ml
Incognito
Insect Repellent Pump Spray
16
£9.99
£9.99 per 100ml
120ml
Xpel
Mosquito Repellent Pump
£1.49
£1.24 per 100ml
120ml
PestShield
Pestshield Kids Mosquito & Insect Repellent Pump Spray
£1.99
£1.66 per 100ml
75ml
Puressentiel
Insect Repellent & Soothing Spray Deet Free & Travel Friendly
£10.89
£14.52 per 100ml
50ml
Incognito
Insect Repellent Spray
3
£8.24
£16.48 per 100ml
125ml
ASDA
Extra Strength Insect Repellent
£4.75
£3.80 per 100ml
100ml
Lifesystems
Maximum Insect Repellent Spray
£11.99
£11.99 per 100ml
Xpel
Mosquito Wipes
4
£0.89
£0.04 each
100ml
Incognito
Kids Insect Repellent Spray
4
£11.85
£11.85 per 100ml
THEYE
Mosquito Repellent Lotion Extra Strong
25
£9.99
Related Searches
Jungle Formula
Insect Repellents
Spray Bottles
Sprays
Bug Sprays