Today's Deals
Help Guides
Download App
JUST ESSENTIALS by ASDA
Low Fat Strawberry Yogurt
450g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£0.95
£0.21 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how JUST ESSENTIALS by ASDA prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.95
Highest
£4.99
£0.95
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Hazelnut Low Fat Yogurt
£0.75
Tesco
Low Fat Natural Yogurt 500g
£0.55
£0.11 per 100g
Morrisons
The Best Strawberries & Cream Yoghurt
£0.85
Sainsbury's
Low Fat Red Fruit Yogurts 125g
£1.50
£0.20 per 100g
Asda
Fat Free Protein Strawberry Yogurt
£1.00
see more
Reviews
3.4
32 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From JUST ESSENTIALS by ASDA
JUST ESSENTIALS by ASDA
Low Fat Natural Yogurt
£0.55
125g, 750g
JUST ESSENTIALS by ASDA
Low Fat Fruit Yogurts
76
£0.95
£0.13 per 100g
JUST ESSENTIALS by ASDA
3 Strawberry Trifles
82
£1.37
454g
JUST ESSENTIALS by ASDA
Just Essentials Strawberry Jam
29
£0.49
£0.11 per 100g
375g
JUST ESSENTIALS by ASDA
Just Essentials Strawberry Cheesecake
53
£0.85
£0.23 per 100g
90g, 270g
JUST ESSENTIALS by ASDA
Just Essentials 3 Strawberry Cheesecakes
35
£1.10
£0.41 per 100g
JUST ESSENTIALS by ASDA
Just Essentials Pasta Sauce
117
£0.49
JUST ESSENTIALS by ASDA
Just Essentials Chips
251
£1.65
JUST ESSENTIALS by ASDA
Just Essentials 15 Yorkshire Puddings
43
£0.46
400g
JUST ESSENTIALS by ASDA
Just Essentials Chocolate Hazelnut Spread
109
£1.46
£0.37 per 100g
Related Products
Creamfields
Strawberry Low Fat Yogurt
79
£0.89
450g
Creamfields
Strawberry Low fat Yogurt
£0.95
£0.21 per 100g
450g
Onken
Biopot Fat Free Strawberry Yogurt 0% Fat
55
£1.50
£0.33 per 100g
400g
Alpro
Low Fat Dairy Free Greek Style Strawberry Yogurt Alternative
£2.50
£0.63 per 100g
169g
Nomadic
Strawberry Oat Clusters
9
£1.65
£0.98 per 100g
500g
Creamfields
Low Fat Natural Yogurt
172
£0.55
£0.11 per 100g
Morrisons
Low Fat Natural Yogurt
6
£1.15
160g
Muller
Light Fat Free Strawberry Yogurt
93
£0.62
£0.39 per 100g
170g
Muller
Rice Strawberry Low Fat Pudding Dessert
89
£0.62
£0.36 per 100g
170g
Muller
Rice Strawberry & Original Low Fat Pudding
99
£3.00
£0.29 per 100g
Related Searches
JUST ESSENTIALS by ASDA
Yoghurts
Strawberry Desserts