Today's Deals
Help Guides
Download App
JVN Hair
Jvn Revive Strengthening Shampoo
295ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£18.70
£6.34 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£18.70
Highest
£30.50
£18.70
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From JVN Hair
295ml
JVN Hair
Jvn Embody Volumizing Shampoo
£17.00
£5.76 per 100ml
295ml
JVN Hair
Jvn Nurture Hydrating Shampoo Reformulation
£17.00
£5.76 per 100ml
295ml
JVN Hair
Jvn Embody Volumizing Conditioner
£17.00
£5.76 per 100ml
147ml
JVN Hair
Jvn Complete Conditioning Mist
£18.70
£12.72 per 100ml
236ml
JVN Hair
Jvn Nurture Intense Hydration Mask
£28.90
£12.25 per 100ml
50ml
JVN Hair
Jvn Complete Nourishing Shine Drops
£21.25
£42.50 per 100ml
295ml
JVN Hair
Jvn Nurture Hydrating Conditioner Reformulation
£17.00
£5.76 per 100ml
90ml
JVN Hair
Jvn Complete Blowout Styling Milk
£25.50
£28.33 per 100ml
30ml
JVN Hair
Jvn Complete Instant Recovery Serum Travel
£12.75
£42.50 per 100ml
50ml
JVN Hair
Jvn Complete Pre Wash Scalp Oil Reformulation
£25.50
£51.00 per 100ml
Related Products
400ml
VO5
Revive Me Daily Shampoo
£1.49
£0.37 per 100ml
John Frieda
Rehab & Revive Shampoo
£7.00
355ml
Mielle
Rosemary Mint Strengthening Shampoo
£10.99
£3.10 per 100ml
300ml
Aussie
Sos Repair & Revive Shampoo
£3.99
£1.33 per 100ml
400ml
Revive
Superdrug Revive Collagen Shampoo
£5.00
£1.25 per 100ml
400ml
Revive
Superdrug Revive Biotin Shampoo
£5.00
£1.25 per 100ml
John Frieda
Pro Colour Revive Shampoo
£2.25
Revive
Superdrug Revive Purple Shampoo
£2.50
400ml
Revive
Superdrug Revive Hyaluronic Shampoo
£5.00
£1.25 per 100ml
250ml
Rituals
Homme Strengthening Caffeine Shampoo
£16.90
£6.76 per 100ml