Today's Deals
Help Guides
Download App
Kash Beauty
Lip Care Treatment Rose
10ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£14.00
£140.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Boots
Glossy Lip Balm Coconut 15ml
£3.00
£20.00 per 100ml
Superdrug
Peach Lip Balm
£2.00
Good to know
Nourishing, defining lip treatment for smooth lips
Enriched with peptides, ceramides, and squalane to reduce fine lines and hydrate
Features a light rose tint and fresh, minty scent
Vegan friendly and cruelty free
Peptides, ceramides, squalane, glycerin, cacao seed butter, mango seed butter, and fresh mint scent are active ingredients
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kash Beauty
Kash Beauty
Vintage Rose Lip Liner
£14.00
Kash Beauty
Rose Nude Lipstick
£14.00
Kash Beauty
Femme Lip Liner
£14.00
1.6ml
Kash Beauty
Lip Stain Bare Minimum
£20.00
£1,250.00 per 100ml
Kash Beauty
Rich Sienna Lip Liner
£10.00
Kash Beauty
Nude Ombre Lip Liner
£10.00
7ml
Kash Beauty
Charleen Candy Kiss Lip Oil
£14.00
£200.00 per 100ml
Kash Beauty
True Nude Lip Liner
£14.00
1.6ml
Kash Beauty
x Charleen Lip Stain Hard To Get
£20.00
£1,250.00 per 100ml
Kash Beauty
Cream Foundation Brush
£18.00
Related Products
Nivea
Lip Care Rose 4.8G.
£1.49
MCoBeauty
Lip Oil Hydrating Treatment Sheer Rose
£4.00
12g
Laneige
Bouncy & Firm Lip Treatment
£17.25
£143.75 per 100g
MCoBeauty
Peptide Lip Treatment Berry
£6.00
MCoBeauty
Peptide Lip Treatment Buttercream
£6.00
MCoBeauty
Peptide Lip Treatment Cupcake
£6.00
MCoBeauty
Peptide Lip Treatment Latte
£5.60
15g
NUXE
Very Rose Lip Balm
£11.20
£74.67 per 100g
400ml
Daeng Gi Meo Ri
Dlae Soo Hair Care Treatment
£19.83
£4.96 per 100ml
MCoBeauty
Peptide Lip Treatment Fairy Floss
£6.00
Related Searches
Lip Balms