Today's Deals
Help Guides
Download App
Kellogg's
Corn Flakes
670g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£2.50
£0.37 per 100g
VISIT
Morrisons
£2.85
£0.43 per 100g
VISIT
Asda
£3.50
£0.52 per 100g
VISIT
Amazon
£3.50
£0.52 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£3.50
£0.52 per 100g
VISIT
Tesco
£3.55
£0.53 per 100g
£2.85 CLUBCARD
VISIT
see 2 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
Kellogg's Corn Flakes
Cheapest
£2.00
450g
£2.00
£0.44 per 100g
670g
£2.50
£0.37 per 100g
1kg
£4.00
£0.40 per 100g
Good to know
Free from
Artificial Colours and Artificial Flavours
Each corn flake is naturally sun-dried and ripened in 140 days of sunshine
Contains added vitamins and iron
Enriched with vitamins B1, B2, B3, B6, B9, and B12
Contains responsibly sourced corn
50% of daily vitamin D needs in each 30g bowl
Vitamin D contributes to the maintenance of normal bones
Enjoy as part of a balanced diet and healthy lifestyle
see more
Reviews
4.6
254 reviews from 6 shops
5
4
3
2
1
"These Kelloggs ones cost a fair bit for the little value they give and I don't recommend them"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kellogg's
500g
Kellogg's
Bran Flakes Breakfast Cereal
3
£2.20
£0.44 per 100g
196g
Kellogg's
Variety Pack Cereal
30
£1.75
£0.11 per 100g
Kellogg's
Squares & Corn Flakes Rice Krispies Bars
91
£2.24
Kellogg's
Oaties Chocolate Breakfast Cereal
49
£3.48
24g
Kellogg's
Corn Flakes Chocolate cereal and milk snack bars
42
£1.00
£1.04 per 100g
750g
Kellogg's
All-Bran Bran Flakes Breakfast Cereal
129
£2.50
£0.33 per 100g
300g
Kellogg's
Crunchy Nut Breakfast Cereal
352
£2.00
£0.67 per 100g
925g
Kellogg's
Frosties Breakfast Cereal
362
£4.25
£0.46 per 100g
1kg
Kellogg's
Crunchy Nut Breakfast Cereal
52
£5.00
£0.50 per 100g
470g
Kellogg's
Frosties Breakfast Cereal
195
£2.50
£0.53 per 100g
Related Products
HARVEST MORN
Corn Flakes Cereal
£0.95
350g
Fuel
FUEL10K Red Berry Multigrain Flakes High Protein Breakfast Cereal
33
£3.70
£1.06 per 100g
375g
Nestle
Go Free Corn Flakes Gluten Free
2,523
£2.00
£0.53 per 100g
350g
Fuel
FUEL10K Chocolate Multigrain Flakes High Protein Breakfast Cereal
38
£2.50
£0.71 per 100g
500g
Tesco
Corn Flakes
119
£0.95
£0.19 per 100g
500g
ASDA
Corn Flakes
163
£1.15
£0.23 per 100g
550g
Weetabix
Oatibix Flakes Golden Oat Cereal
38
£3.80
£0.69 per 100g
Kallo
Organic Corn Flakes
57
£2.00
Waitrose Ltd
Essential Corn Flakes
382
£1.40
500g
ASDA
Honey Nut Corn Flakes
224
£1.15
£0.23 per 100g
Related Searches
Kellogg's