Today's Deals
Help Guides
Download App
Kellogg's
Rice Krispies Squares Chocolate & Honeycomb Multipack
36g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.85
£1.28 per 100g
VISIT
Tesco
£2.25
£1.56 per 100g
£1.75 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
4 x 33g
Best Value
Cheapest
£1.85
£1.40 per 100g
4 x 36g
£2.25
£1.56 per 100g
Reviews
4.7
43 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kellogg's
36g
4
Kellogg's
Rice Krispies Squares Chocolatey Snack Bars
294
£1.85
£1.28 per 100g
36g
8
Kellogg's
Rice Krispies Squares Totally Chocolatey Bars 8x8x36g
48
£3.70
£1.28 per 100g
36g
4
Kellogg's
Rice Krispies Squares Curious Caramel & Chocolate Snack Bars
22
£1.85
£1.28 per 100g
28g
4
Kellogg's
Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars
280
£1.85
£1.65 per 100g
28g
8
Kellogg's
Rice Krispies Squares Marshmallow Bars 8x8x28g
38
£3.70
£1.65 per 100g
36g
Kellogg's
Rice Krispies Squares Totally Chocolatey
£0.95
£2.64 per 100g
Kellogg's
Squares & Corn Flakes Rice Krispies Bars
91
£2.24
Kellogg's
RICE KRISPIES SQUARES MINI EGGS & CHOCOLATE FLAVOUR
£2.25
Kellogg's
Rice Krispie Squares Cookies & Cream Cereal Bars
113
£1.85
Kellogg's
Rice Krispies Curious Squares Caramel & Chocolate Snack Bars
4
£3.30
Related Products
42g
3
Kind
Protein Double Dark Chocolate Nut Snack Bars Multipack
145
£3.25
£2.58 per 100g
Kellogg's|Square
Kellogg's Rice Krispies Squares Cereal Bar Totally Chocolate Single
2
£0.95
45g
5
Belvita
Chocolate Chip Biscuits
26
£1.00
£0.44 per 100g
21g
6
Kinder
Milk Chocolate Medium Snack Bars Multipack
60
£1.69
£1.34 per 100g
4
Snickers
Chocolate Bars
3
£1.00
£0.25 each
50g
5
Belvita
Breakfast Biscuits Soft Bakes Choc Chips
60
£1.50
£0.60 per 100g
132g, 22g
6
Nutella
B-Ready Chocolate & Hazelnut Wafer Biscuit Snack Bars Multipack
21
£1.74
£0.22 per 100g
Kinder
Chocolate Medium Snack Bars Multipack
5
£0.85
Fibre One
Snack Bars Lemon Drizzle Squares Snack Bars
26
£2.25
35.5g
4
Go Ahead
Yogurt Breaks Strawberry Snack Bars
372
£1.50
£1.06 per 100g
Related Searches
Kellogg's