Today's Deals
Help Guides
Download App
Kenco
Flat White Instant Coffee Sachets
14.8g
8
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.00
£1.69 per 100g
VISIT
Sainsbury's
£2.00
£1.69 per 100g
VISIT
Iceland
£2.00
£1.69 per 100g
VISIT
Ebay
£4.25
£3.59 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Kenco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.79
Usually
£1.75
Highest
£2.10
£2.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Classic Instant Coffee 200g
£2.09
£1.05 per 100g
Good to know
Bring luxury espresso flat white experience to home
Packaged in sachets, easy to prepare
Vibrantly-balanced blend with rich aroma
Creamy taste
Suitable for vegetarians
Delicious, smooth and silky
Coffee shop quality
Creamy, velvety froth
see more
Reviews
4.7
43 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kenco
8
Kenco
2 In 1 Smooth White Coffee 8 Sachets
£1.60
£0.20 each
Kenco
Cappuccino Unsweetened Instant Coffee 8 Sachets
55
£2.00
8
Kenco
Chocolate Hazelnut Latte Instant
£2.00
£0.25 each
12.6g
8
Kenco
3 in 1 Smooth White Instant Coffee Sachets
10
£1.60
£1.59 per 100g
Related Products
22g
5
Starbucks
Chocolate Mocha
119
£1.50
£1.36 per 100g
160g
Tassimo
Cadbury Mocha Coffee
2
£5.30
£3.31 per 100g
15.5g
12
Nescafe
Gold Cappuccino Instant Coffee Sachets
887
£2.24
£1.20 per 100g
Nescafe
Gold Decaf Cappuccino Unsweetened Instant Coffee Sachets
6,417
£2.35
123g
Dolce Gusto
Starbucks Hazelnut Macchiato By Nescafe Coffee Pods (6 Servings)
£3.50
£2.85 per 100g
15.5g
7
Nescafe
Cappuccino Instant Coffee 7 Sachets
3,313
£1.50
£1.38 per 100g
108.5g
7
Nescafe
Gold Cappuccino Instant Coffee Sachets
803
£2.35
£0.31 per 100g
17g
7
Nescafe
Latte Caramel Instant Coffee 7 Sachets
332
£1.50
£1.26 per 100g
18g
7
Nescafe
Latte Instant Coffee 7 Sachets
3,288
£1.50
£1.19 per 100g
119g
7
Nescafe
Gold Caramel Latte Instant Coffee Sachets
654
£2.35
£0.28 per 100g
Related Searches
Kenco
Coffees
Instant Coffees
Coffee Sachets