Today's Deals
Help Guides
Download App
Mr. White's
Kettle Sour Cream & Chive Potato Chips
130g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.65
£2.04 per 100g
£1.50 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Hand cooked in Norfolk
Nothing artificial
Made with British potatoes
Gluten-free
Suitable for vegetarians
see more
Reviews
4.6
14 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
130g
Kettle
Sweet Chilli & Sour Cream Potato Chips
4
£2.65
£2.04 per 100g
Kettle
Krinkle Sweet Chilli & Sour Cream Potato Chips
£1.10
90g
Eat Real
Quinoa Chips Sour Cream & Chive Flavour
44
£2.25
£2.50 per 100g
130g
Kettle
Sweet Chilli & Sour Cream Chips
8
£2.65
£2.04 per 100g
85g
Properchips
Sour Cream & Chive Flavour Lentil Chips Sharing Bag
32
£1.50
£1.76 per 100g
125g
Ryvita
Sour Cream & Chive Sticks
1
£1.25
£1.00 per 100g
290g
ASDA
Sour Cream & Chive
98
£1.50
£0.52 per 100g
ASDA
Sour Cream & Chive
£1.15
130g
Kettle
Krinkle Sweet Chilli & Sour Cream Ridged Potato Chips
£2.65
£2.04 per 100g
140g
Kettle
Chilli & Sour Cream Tortilla Chips
5
£1.65
£1.18 per 100g