Today's Deals
Help Guides
Download App
Kiddylicious
Cheesy Rice Scoops
10g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.30
£5.75 per 100g
VISIT
Boots
£2.65
£6.63 per 100g
VISIT
Tesco
£2.65
£6.63 per 100g
£2.35 CLUBCARD
VISIT
Amazon
£9.93
£24.83 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
5.0
4 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kiddylicious
10g
4
Kiddylicious
Tomato & Basil Rice Scoops
3
£2.65
£6.63 per 100g
24g
6
Kiddylicious
Strawberry Banana & Beetroot Cookie Squares 18+M
1
£2.29
£1.59 per 100g
10g
4
Kiddylicious
Strawberry & Beetroot Melty Tubes 7+ Months
3
£2.20
£5.50 per 100g
10g
4
Kiddylicious
Sweetcorn Melty Tubes
£2.20
£5.50 per 100g
16g
4
Kiddylicious
Banana Wafers Mini Baby Snack 6 Months+ Multipack
1
£0.95
£1.48 per 100g
6g
Kiddylicious
Raspberry & Beetroot Melty Buttons
5
£0.78
each
24g
6
Kiddylicious
Apple & Carrot Cookie Squares 18+M
1
£2.30
£1.60 per 100g
Related Products
Hapello
Ice Cream Scoops
2
£6.97
440ml
Brewdog
Mackie's Two Scoops Honeycomb Ice Cream Stout
1
£3.66
£0.83 per 100ml
250g
Good Boy
Cheesy Chicken Sticks
7
£5.96
£2.38 per 100g
16g
6
Sainsbury's
Cheesy Curls
32
£1.20
£1.25 per 100g
120g
ASDA
Cheesy Wiggles
87
£1.00
£0.83 per 100g
Spam
Cheesy Fritters
12
£2.50
663g
Old El Paso
Mexican Cheesy Baked Enchilada Dinner Kit
73
£2.75
£0.41 per 100g
390g
Heinz
Cathedral City Cheesy Baked Beans
119
£1.40
£0.36 per 100g
16g, 96g
6
ASDA
Cheesy Curls
220
£1.28
£1.33 per 100g
16g, 96g
6
ASDA
Cheesy Wiggles
107
£1.28
£1.33 per 100g
Related Searches
Kiddylicious