Today's Deals
Help Guides
Download App
Kiddylicious
Raspberry & Apple Fruity Drops 3+ Years & Multipack
16g
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£2.40
£2.80
£3.75 per 100g
VISIT
Asda
£2.52
£3.94 per 100g
VISIT
Tesco
£2.65
£4.14 per 100g
£2.35 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£2.65
£4.14 per 100g
£2.40 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Kiddylicious prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.40
Usually
£2.65
£2.40
Good to know
Nutritional
High Fibre
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Kiddylicious 3+ years snacks made with fruits and veggies
Fruity Drops made with 95% fruit, Deliciously Squishy and Bursting with Fruit!
Absolutely no gluten, milk, nuts or egg
Packed in snack-sized portions
Suitable for 3+ years
High in Fibre
Absolutely no artificial colours, flavours or preservatives
Suitable for vegetarians
see more
Reviews
5.0
1 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kiddylicious
Kiddylicious
Strawberry Apple & Pumpkin Fruity Drops 3 Yrs Multipack
1
£2.52
12g
4
Kiddylicious
Raspberry Crispy Tiddlers Infant Snack 12+ Months Multipack
21
£2.29
£4.77 per 100g
12g
4
Kiddylicious
Strawberry Crispy Tiddlers
3
£2.50
£5.21 per 100g
12g
Kiddylicious
Raspberry Crispy Tiddlers Infant Snack 12 Months+
14
£0.70
£5.83 per 100g
12g
4
Kiddylicious
Salt & Vinegar Veggie Straws 3+ Years
1
£2.67
£5.56 per 100g
Related Products
23g
6
Organix
Raspberry & Apple Soft Oaty Bars
63
£3.00
£2.17 per 100g
100g
4
Ella's Kitchen
Organic Squishy Snack Apple Strawberry + Beetroot 3+ Years
30
£4.47
£1.12 per 100g
8
SUN QUENCH
Apple & Raspberry Fruity Water Drink
£1.69
£0.21 each
23g
6
Goodies
Mandarin & Apple Oat Bars
36
£2.00
£1.45 per 100g
60ml
Efamol
Kids Omega 3 Dha Drops
13
£14.98
£24.97 per 100ml
75ml
Colgate
Kids Bluey Toothpaste 3+ Years
119
£1.65
£2.20 per 100ml
300ml
Aquafresh
Kids Big Teeth Mouthwash Fruity Flavour 6-8 Years
28
£1.72
£0.57 per 100ml
Morrisons
Kids Toothbrushes 3+ Years
3
£1.00
60
Bassetts
Kids Multivitamins 7-11 Raspberry
1
£12.00
£0.20 each
75ml
Colgate
Kids Strawberry Toothpaste 3-5 Years Natural Fruit Flavour
339
£1.75
£2.33 per 100ml
Related Searches
Kiddylicious
Snacks
Fruit Snacks
Treats