Today's Deals
Help Guides
Download App
Kiehls
Kiehl's Calendula Skin-Soothing & Stabilizing Emulsion
125ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Kiehls
Kiehl's Super Multi-Corrective Cream Anti-Ageing Face and Neck Cream For All Skin Types
75ml
VIEW
Kiehl's
Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner For Normal To Oily Skin
500ml
VIEW
Kiehls
Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner250 Ml For Normal To Oily Skin
250ml
VIEW
Kiehl's
Facial Fuel Moisturiser
75ml
VIEW
Reviews
4.5
226 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kiehls
Kiehls
Kiehl's Clearly Corrective Clarity-Activating Soothing Emulsion
£56.00
250ml
Kiehls
Kiehl's Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner250 Ml For Normal To Oily Skin
1,108
£31.20
£12.48 per 100ml
500ml
Kiehls
Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash
1,062
£58.00
£11.60 per 100ml
75ml
Kiehls
Kiehl's Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash
1,206
£13.99
£18.65 per 100ml
30ml
Kiehls
Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
894
£41.60
£138.67 per 100ml
50ml
Kiehls
Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
895
£59.20
£118.40 per 100ml
250ml
Kiehls
Kiehl's Ultra Facial Moisturiser
1,034
£28.56
£11.42 per 100ml
75ml
Kiehls
Kiehl's Ultra Facial Toner
385
£14.00
£18.67 per 100ml
100ml
Kiehls
Kiehl's Facial Fuel Energizing Scrub
298
£20.80
£20.80 per 100ml
250ml
Kiehls
Kiehl's Cucumber Herbal Alcohol-Free Toner250 ml
426
£25.00
£10.00 per 100ml
Related Products
500ml
Kiehl's
Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner For Normal To Oily Skin
1,182
£48.00
£9.60 per 100ml
200ml
Weleda
Baby Natural Calendula Body Lotion
7
£7.96
£3.98 per 100ml
50ml
Heliocare
360 Ar Emulsion Spf50+
4
£26.99
£53.98 per 100ml
Femfresh
Sensitive Intimate Wipes
£2.90
200ml
Aveeno
Soothing Menthol Skin Relief
£4.99
£2.50 per 100ml
300ml
Aveeno
Skin Relief Soothing Shampoo
10
£10.15
£3.38 per 100ml
40ml
Avene
Tolerance Control Soothing Skin Recovery Cream
618
£15.40
£38.50 per 100ml
200ml
Simple
Kind To Skin Soothing Facial Toner
323
£2.29
£1.15 per 100ml
Clarins
Multi-Active Emulsion
56
£29.99
400ml
Simple
Kind to Skin Soothing Toner
72
£3.69
£0.92 per 100ml