Today's Deals
Help Guides
Download App
Kiehls
Kiehl's Liquid Hand Soap Grapefruit200 ml
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Boots
£23.00
£18.40
£11.50 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£16.10
Usually
£23.00
£23.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Extracts Magnolia Antibacterial Handwash 500ml
£0.49
£0.10 per 100ml
Superdrug
Antibacterial Strawberry Handwash 250ml
£1.80
£0.72 per 100ml
Morrisons
Essentials White Blossom Hand Wash
£0.44
Asda
Moisture Hand Wash 500ml
£0.48
£0.10 per 100ml
Sainsbury's
Ribbed Soap Dispenser White
£6.50
see more
Good to know
Uplifting scented liquid hand soap
Non-drying formula cleanses and soothes skin
Anti-bacterial formula lathers up to remove dirt and oil
Formulated with Aloe Vera and Chamomile to soothe skin
Vitamin E helps to moisturise dry hands
Available in various scents, including Grapefruit and Coriander
Suitable for all skin types
Dispense a small amount onto wet hands
Rub hands together to lather, distributing evenly
Rinse
see more
Reviews
4.2
83 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"Love the soap! Scent is authentic smelling of grapefruit"
"I LOVE love love the smell of the pear hand soap- it has a wonderful"
"I love Kiehl's so I tried this out"
"Very disappointed in your design"
see more
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Kiehls
200ml
Kiehls
Kiehl's Iris Extract Activating Essence Treatment200 ml
138
£45.00
£22.50 per 100ml
250ml
Kiehls
Kiehl's Facial Fuel Energizing Face Wash250 ml
1,202
£27.00
£10.80 per 100ml
250ml
Kiehls
Kiehl's Creme De Corps250 ml
2,755
£28.80
£11.52 per 100ml
250ml
Kiehls
Kiehl's Cucumber Herbal Alcohol-Free Toner250 ml
426
£25.00
£10.00 per 100ml
15ml
Kiehls
Kiehl's Eye Fuel
243
£32.00
£213.33 per 100ml
Kiehls
Kiehl's Pampering Presents
£40.00
250ml
Kiehls
Kiehl's Body Fuel Wash
348
£20.00
£8.00 per 100ml
200ml
Kiehls
Kiehl's Facial Fuel Moisturiser
1,027
£45.60
£22.80 per 100ml
Kiehls
Kiehl's Hydration Refillery Set
£82.00
250ml
Kiehls
Kiehl's Ultra Facial Moisturiser
1,034
£28.56
£11.42 per 100ml
Related Products
250ml
Wright's
Wrights Liquid Hand Soap
£1.00
£0.40 per 100ml
Palmolive
Jasmine Liquid Hand Soap
£2.00
300ml
Palmolive
Nourishing Hand Wash
18
£1.00
£0.33 per 100ml
Little Soap Company
Organic Liquid Hand Soap Lavender
22
£6.00
500ml
Palmolive
Naturals Milk & Honey Liquid Hand Soap
£1.59
£0.32 per 100ml
Waitrose Ltd
Rudy Sicilian Lemon Liquid Hand Soap
8
£10.00
Rudy Amalfi Peony Liquid Hand Soap
2
£10.00
250ml
Sanctuary Spa
Signature Collection Antibacterial Hand Wash
43
£7.50
£3.00 per 100ml
Little Soap Company
Organic Liquid Hand Soap Rose Geranium
16
£4.80
250ml
Dove
Deeply Nourishing Liquid Hand Wash
349
£1.50
£0.60 per 100ml
Related Searches
Hand Washes
Soaps
Cleansers
Soap Dispensers