Today's Deals
Help Guides
Download App
Ko-Lee
Roast Chicken Noodles
65g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.00
£1.54 per 100g
VISIT
Ebay
£8.99
£13.83 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Ko-Lee prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.00
Usually
£9.50
£1.00
Supermarket Alternatives
Asda
Just Essentials Chicken & Mushroom Flavour Cup Noodles 70g
£0.54
£0.77 per 100g
Tesco
Hearty Food Co Chicken & Mushroom Flavoured Noodles 70g
£0.54
£0.77 per 100g
Morrisons
Instant Noodles Chicken
£0.50
Waitrose
Waitrose Singapore Noodles for 1
£5.35
Sainsbury's
Pad Thai Ribbon Noodles Quick To Cook 300g
£1.10
£0.37 per 100g
see more
Reviews
2.6
9 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
70g
Kolee
Ko-Lee Instant Noodles Chicken Flavour
27
£0.30
£0.43 per 100g
68g
Nongshim
Shin Cup Noodles
44
£1.25
£1.84 per 100g
130g
Tesco
Roast Chicken Cup Soup
88
£1.00
£0.15 per 100g
89g
Nissin
Yakitori Chicken Soba Instant Cup Noodles
116
£1.50
£1.69 per 100g
59g
Maggi
3 Minute Instant Noodles Chicken Flavour
865
£1.50
£0.64 per 100g
Sistema
Soup To Go Mug
60
£1.50
Related Searches
Ko-Lee
Noodles
Cup Noodles